Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy sorozatot, második...

Keresek egy sorozatot, második évadnak rémlett az Itazura na kiss feldolgozása? Google nem a barátom.

Figyelt kérdés

Az Itazura na kiss élő szereplős sorozatának 2. évadát keresem, talán.

Amit a google kiad nem az amit én láttam régebben, így lehet más címe van? Az alapsztori ugyanaz, mint az Itazura anime, csak élőszereplős.

Láttam a Love in Tokyo-t, de attól kicsit eltért a sztori.

A főszereplő nő terhes lett benne, az egyetemi ellenfelének meg vakbélgyulladása lett és a főszereplő műtötte meg.

Tudom nem sok, de már semmi ötletem hogy találjam meg pont ugyanezt a sorozatot.

Remélem valakinek beugrik melyik volt :)



2020. nov. 13. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem láttam még, de a net szerint a Playful Kiss YouTube Special Editon számít folytatásnak, ami 7 rövid részből áll. Lehet nem ezt keresed, de jobb ötletem sajna nincs:/
2020. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem az.

Szerintem az Itazura na kiss 2. évada lesz az, de nem a viki-s rémfeldolgozás, hanem az eredeti. Elkezdtem nézni, elvileg a címe ugyanaz, mint a vikis-nek, de más a vágása, és vannak benne olyan részek, amik abban nincsenek benne.

Pl. Kotokoba beleszeret a csoporttársa, akivel együtt tanulnak ápolónak.

Az egyik ápoló srác nővérkeruhában akarja átvenni a diplomáját, amit kiharcolnak neki.

Bár nekem nem rémlett, hogy az angliai csaj ilyen idétlen lett volna. Inkább mintha a Playfull kissnek lett volna második évada. De lehet álmodtam ? :D Vagy mixelem a kettőt.

2020. nov. 13. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!