Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik olyan Üvöltő szelek...

Létezik olyan Üvöltő szelek film feldolgozás, amiben Heath Ledger vagy egy színész, aki hasonlít rá játszik?

Figyelt kérdés

Még nagyon fiatal koromban, talán 5-6 évesen láttam az Üvöltő szeleket és beleszerettem, de azóta nem találom melyik feldolgozás volt az. Emlékszem, hogy másnap néztem kiskoromban a 10 dolog amit utálok benned-et és akkoriban azt mondta anyukám, hogy ugyanaz a színész játszik benne, mint a tegnap látott üvöltő szelekben.

Szóval a napokba meg akartam találni azt a bizonyos üvöltő szelek feldolgozást, amit kiskoromban láttam, de az internet szerint soha nem volt benne Heath Ledger egyik filmben sem. Szóval most egy kicsit zsákutcába ütköztem. :D



2020. nov. 13. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A Wikipédia szerint ez az összes Üvöltő szelek feldolgozás:

[link]

2020. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az 1992-es változat az? A fiatal Ralph Fiennes egy kicsit hasonlít Heath Ledgerre, talán összetévesztette anyukád. Illetve van egy 1998-as tévéfilm, amiben Robert Cavanah szerepel, bár ő annyira nem hasonlít.

Túl sok választási lehetőség nincs, van egy 2011-es változat, de abban fekete srác játssza Heathcliffet, van egy 2007-es és egy 1991-es Fülöp-szigeteki verzió, amit kétlem, hogy adtak itthon, a többi szerintem túl régi ahhoz, hogy össze lehessen téveszteni a főszereplőjét Heath Ledgerrel.

Vagy esetleg másik színészre mondta anyukád, nem Ledgerre...

2020. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!