Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Qi'ra a Star Warsból, illetve...

Qi'ra a Star Warsból, illetve Daenerys Targaryen a Trónok harcából ők gonosz szereplőnek számítanak vagy sem?

Figyelt kérdés
Ezzel a két karakterrel bajban vagyok (lol szegény Emilia Clarke), mert mind a kettő olyan a maga sztorija alapján, hogy szürkezóna, nem tudom eldöntetni tetteik, hovatartozásuk alapján hogy ők most akkor negatív vagy pozitív karakterek. Ti mit mondtok erről?

2020. nov. 15. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Qi'rát szerintem túl keveset láttuk, hogy eldöntsük. Daenerys nem volt gonosz, de a végén megőrült, és hát nem szép dolog több százezer embert megölni. :D
2020. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:
100%

Qi'rát passzolom.

Daenerys viszont egészen más tészta... A tűz és jég dalában nincsenek egyértelműen jó vagy gonosz karakterek; mindannyian emberek, akik a rörténtek hatására jó vagy rossz döntéseket hoznak. Deny egyszerűen ember volt, ennek megfelelő döntésekkel - amelyek között előfordultak olyanok, amelyekkel nem lehet teljes mértékben egyetérteni.

2020. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!