Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen időközönként/milyen...

Milyen időközönként/milyen gyakran szoktátok visszanézni a kedvenc sorozatotokat?

Figyelt kérdés
Tehát azt a sorozatot ami mély nyomot hagyott bennetek, és a legjobb volt amit láttatok. Ha vissza szoktátok nézni az mennyi idő után van? Félévente? Évente? És amikor nézitek akkor napok alatt ledaráljátok vagy elnyújtjátok, hogy tovább nézhessétek?

2020. nov. 15. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvenc sorozatom napok alatt nem ledarálható, eleinte félévente néztem meg, mostanra ritkult, 1,5-2 évente nézem meg.
2020. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TR75 ***** válasza:
Én évente karácsony tájékán (2*6 rész + a másfél órás dupla lezárás ~7,5 óra). És nem darálom, mert minden percét ki kell élvezni :-D )
2020. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele 2-es. :D Én inkább elnyújtom, mondjuk amit én nézek az hosszabb, de azt sem darálom le, mert ha nagyon akarnám letunám darálni 1 hónap alatt, de én úgy csinálom, hogy hetente nézek belőle 5 részt, és amikor vége van 1 évadnak akkor 2 hét kihagyás, majd újra hetente 5 rész, és így akár fél évig is elhúzom vele :D
2020. nov. 16. 12:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyes válaszoló vagyok. Nem zavar az, hogy mire a végére érsz már nagyon rég volt az eleje?

Nem alakul ki az az érzés, mintha külön sztorikat néznél?

Amúgy én sem direktben darálom, ha darálom, hanem mindig annyit nézek, amennyi jól esik.ha ez heti 10-12 rész, akkor annyi, ha napi 4-5-6 rész, akkor pedig annyi. Láttam már egy hónap alatt is a 100+ részes sorozatot és láttam 2-3 hónap alatt is.

2020. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es, nem, egyáltalán nem érzem így. Én inkább akkor érzem rosszul magam, ha olyan gyorsan ledarálom, mert akkor olyan érzésem van, hogy volt-nincs és, hogy végeztem újból vele. Inkább kihasználom az időt, és nem felejtem el a sztori elejét ahonnan indult, így a végén, hónapok múlva mindig jobban át tudom gondolni, hogy mennyi minden történt meg milyen sok dolgon mentek keresztül a szereplők, mennyit változtak, míg ha napok alatt ledarálom akkor nem tűnik fel annyira a szereplők változása a történet alatt és az, hogy milyen sok minden történt a sorozatban.
2020. nov. 16. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Értelek. Ez is egy álláspont, különbözőek vagyunk. Bár én sem felejtettem el, amikor lassabban haladtam, de addigra már többször is láttam, így nem is tudtam volna elfelejteni. De én ha gyorsan haladtam vele, akkor is át tudtam élni.


Egyébként melyik a kedvenc sorozatod?

2020. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Általában miután végignéztem azután néhány hónappal újranézem,később pedig csak random részeket.
2020. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os, két nagy kedvencem van, ezekről beszéltem: Shameless és a Breaking Bad :)
2020. nov. 16. 23:27
 9/11 anonim ***** válasza:
An én kedvenc sorozatom 10 részes és összesen 5 óra. Mivel elég friss ezért havonta szoktam megnézni.
2020. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es, hogy érted, hogy elég friss? Úgy értem, hogy ez miben befolyásolja azt, hogy milyen időközönként nézed meg?

Amúgy melyik ez a sorozat? :)

2020. dec. 8. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!