Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a Piroska és a...

Melyik ez a Piroska és a farkas feldolgozás?

Figyelt kérdés

1980-2005 közé lőném be (hogy akkor készült). Ebben a farkas úgy van megoldva, hogy egy ember változik át olykor farkassá. Eredetileg gyerek film (hivatalosan) de vannak benne olyan dolgok (már amennyire emlékszem) ami miatt nem hagynám, egy gyereknek sem, hogy megnézze. A lények, ami miatt keresem, hogy a végén mikor a vadásszal elkapják a nagymama ágyában és meg is lövik, de még nem le, akkor elkezd átalakulni farkassá, de félúton ember és farkas között megáll az átalakulásban és úgy mondja nyogve "Én vagyok Tess nagyi".

Azért keresem, mert annó mikor néztem (kb 8-10 évesen) és ehhez a részhez értem, úgy megijedtem tőle, hogy sírva szaladtam be a szobámba (ahhoz képest ugye, hogy gyerek film) (mondjuk én gyerek koromban nagyon ilyedős és gyenge idegzetű voltam ilyen téren). Most 23 évesen meg szeretném újra, hogy na ettől tojtam én annyira. De a neten hijába keresgélek kihoz vagy 10 verziót, ha magyarul keresek rá (nem is tudtam, hogy olyan változat is van, amiben Amanda Seyfried játsza Piroskát), 15 változatot hoz be kb, ha angolul keresek rá, de egyik sem az. Szóval ha valaki ismer olyan változatot amit a google nem hoz ki, lekötelezne, ha adna itt hozzá egy linket, vagy valami.

Előre is köszönöm.



2020. nov. 18. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg csak tipp, de talán ez lehet az (itt van egy átváltozós jelenet):


https://www.youtube.com/watch?v=6G8ExBEJEMQ


Ráadásul ez az említett időszakban biztosan volt magyarul a tévében, mert van magyar szinkronja (a TV2 szinkronizáltatta):


[link]


Németül pl. van VHS-kiadása, de már az elején odaírják, hogy nem kisgyerekeknek való ("nichts f. kleinere Kinder"):


[link]

2020. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezaaaz! Kösz-köszi-köszi!

Érdekes, hogy ha oda is van írva, hogy nem gyerek film, akkor a tv2 miért gyerekfilmként adta le. Na mindegy. Lényeg, hogy megvan.

2020. nov. 24. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen. Örülök, hogy ráhibáztam.
2020. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!