Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlana valaki izgalmas,...

Ajánlana valaki izgalmas, elvont sorozatokat? Szeretem a bűnügyi, drámát, misztikust. +Ha van benne valami rejtély, ami fokozatosan bontakozik ki azt is szeretem

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Sherlock
2020. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TR75 ***** válasza:
Life On Mars + Ashes To Ashes (BBC, 2+3 évad)
2020. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bodyguard
2020. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Twin Peaks
2020. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, kriminek ajánlom a Dextert, a maga ketegóriájában elég különleges, a sorozatgyilkos szemszögéből játszódik az egész, szerintem nagyon jó sorozat, de nem mindenki bírja gyomorral végignézni, ha érted mire gondolok. :D


A Lucifer is jó sori, természetfeletti krimi, jó a humora, jók a karakterek. Ugyan bibliai témára épül, én ateistaként is élveztem, szóval ez ne legyen akadály.


Ha szereted a drámai, komolyabb sorozatokat, és feltéve hogy türelmes vagy, mert ez a sorozat elég lassan bontakozik ki, nagyon ajánlom a Fargot.


Ja és az egyik legújabb kedvencem, a The End of the F***king World is nagyon jó, kicsit krimi, kicsit dráma, kicsit vígjáték... Én pl. szinte minden vígjátékot erőtetettnek találok, de ez valami fergeteges volt, szóval ha még nem láttad, mindenképpen megnézős :)


Remélem tudtam segíteni!

2020. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, megnézem majd őket.

#5 Dextert pont múlt héten kezdtem el nézni második évadnál tartok, nekem is nagyon tetszik eddig. Örülök neki, hogy több évadja van. Többibe is belekezdek majd

2020. nov. 19. 13:32
 7/10 anonim válasza:
Grimm én imádom ezt a sorozatot 3x-or végig néztem!!! krimi+miszikus fikció
2020. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A telhetetlen

Még nem láttam de nekem a listámon szerepel :)

2021. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Extracurricular

Vincenzo

2021. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagabond
2021. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!