Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány évadot látnátok szívesen...

Hány évadot látnátok szívesen a Stranger Things-ből?

Figyelt kérdés
Jelenleg készülőben van a 4. évad és várhatóan jön az 5. is. Az, hogy az után lesz e még folytatást, arról nem lehet tudni. Ha a válaszok között nem találod a te ideális válaszodat, kérlek írd le. Az indoklásokra is kíváncsi vagyok.

2020. nov. 18. 22:03
A kérdező szavazást indított:
5 évad
6 évad
7 évad
8 évad
9 évad
10 évad
Több mint 10
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig jó történeteket mesélnek el jó minőséggel. Ha ez 4 évad, akkor 4, ha 12 évad, akkkor 12.
2020. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nem húzzák el. Tőlem lehetne 4 is akár, de azok legyenek mind jók. Persze, ahogy írtad az 5. is szinte biztos, hogy elkészül, de a nyilatkozatok alapján a készítőktől arra számítok, hogy nem fogják elnyújtani. Legutóbb azt olvastam, hogy már tudják, hogy hogyan akarják lezárni. Ez bíztató.
2020. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az eddigi évadok közül az összes hozta azt a bizonyos szintet. Ha ez a szint megmarad, akkor akár 100 évadot is simán elnéznék. Viszont ha romlik a minőség, a sztori, a tartalom, akkor nem szívesen nézném tovább, akkor akár a 4. évaddal is megelégszem utolsónak. De értelmetlen dolog az, mikor egy sorozathoz csak adják és adják az új évadokat, és már egyik se valami minőségi. Inkább legyen kevesebb évad, de jó tartalmú.
2020. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden válaszolóval teljesen egyetértek. Igazából azért is valószínű, hogy az 5. évad körül véget fog érni a sorozat, mert a gyerek főszereplők öregszenek és szerintem az egész sorozat kulcs eleme, hogy a főszereplők nem felnőttek.
2020. nov. 18. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Számomra már a második évadnál tévútra tért az egész. Túl sok lett a karakter, helyszín, és a cselekmény szál. Elvesztette azt azt a magával ragadó, testközeli hangulatát, amit az első hozott. Egyáltalán nem éreztem úgy, hogy ott vagyok én is köztük. A retro feeling is csak egy erőltetett, mű kellék lett
2020. nov. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
0
2020. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy 5-nél nem mennek tovább, mert a motiváció már nincs meg - a készítők már a most következő negyedik évadról is azt nyilatkozták, hogy a Netflix erőlteti őket, és már le akarták zárni a sztorit.
2020. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!