Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol/hogyan tudok írni a...

Vinkó Márton kérdése:

Hol/hogyan tudok írni a Nickelodeon (magyarországi) számára? (műsor-ügyben)

Figyelt kérdés
A Hunter street 1. évadát nyomják és annak részeit is össze-vissza (ezt Mindigo-n vettem észre) és közben a műsorismertetésben azt mutatják, hogy az egész sorozatot adják (mindhárom évadot) és hogy éppen a 3. évadot (a 3. évad 24. részét vártam, mert arról maradtam le, és nincs fent sehol...). Valaki esetleg tudja, hogy hol/hogyan tudnék írni a Nickelodeon-nak (és esetleg elérni, hogy leadják a 3. évadot lehetőleg még szilveszter előtt...)? Ha igen, válaszoljon.

2020. nov. 19. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos elérhetőségük itt található:


[link]


Egy próbát megér, valószínűleg kapsz választ (csak lehet, hogy kitérőt).

2020. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. nov. 21. 12:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam több ízben is, még reakciót sem kaptam. Nemhogy nem adják rendes sorrendben, miközben azt hitetik, hogy rendesen megy, mégcsak figyelembe se veszik a reakciókat rá! Már nagyon vártam, hogy végre megnézhessem a 3. évad 24. részét és azt hittem, hogy végre adják... neeem, neeem, szeretnéd csak ugye? Túl szép lenne, hogy igaz legyen! Most már a legjobban látom, hogy miért is fúj mindenki a Nickelodeonra: mert valóban leszarják, hogy mit akarunk nézni, de ha színvonalas sorozatot is játszanak, akkor sem játszák rendesen úgy, ahogy mi várjuk. És, mint mondtam, még azt is leszarják, hogy mit reagálnak a nézők (azt is kiírtam, hogy mindenki várja, hogy megnézhető legyen a 3. évad)...! Pedig reménykedtem benne, hogy legalább az oldalukra képesek lesznek felrakni...! Forduljanak fel!
2020. nov. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!