Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok ezekhez hasonló...

Ajánlanátok ezekhez hasonló sorozatokat?(Gentleman Jack, Halott vagy (Dead to me), Birmingham bandája (Peaky blinders), Euphoria, A móló, Gypsy, Éles tárgyak (Sharp objects)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem épp konkrét a kérdés, mert a sorozatok amiket láttam és tetszettek eléggé különbözőek, de talán van valaki, akinek hasonló az ízlése. A lényeg, hogy hangulatos legyen a képvilág, lehet kosztümös, történelmi, de ne legyen sci-fi vagy fantasy. Ha humoros, akkor egyedi poénok legyenek benne, ha pedig dráma akkor legyen fordulatos. Nem árt ha van benne egy erős vagy "őrült" női karakter, esetleg elszbikus szál)

Mint pl. Gentleman Jack, Halott vagy (Dead to me), Birmingham bandája (Peaky blinders), Euphoria, A móló, Gypsy, Éles tárgyak (Sharp objects)..

PS. Kérlek, a klasszikusokat most hagyjuk ki. Jóbarátok, Grace klinika, Odaát stb...


2020. nov. 24. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:

*leszbikus szál

Még mielőtt jönnének a kommentek

2020. nov. 24. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Outlander

Condor

Warrior nun

Euphoria

Taboo

2020. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sons of Anarchy.
2020. dec. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan régi a kérdés, de hátha nézed még a válaszokat.


Óriási sorozatkedvelő vagyok (talán már függő...) Bár rendkívül finnyás.


Engedd meg, hogy megosszam veled az én kedvenceimet.


Ami mindent vitt, az az Aranyélet. Egyszerűen zseniálisra sikerült drámasorozat, 3 évad. Az már csak hab a tortán, hogy magyar.


A Terápia egész más, nem is tudnám behatárolni rendesen a műfajt, de imádtam minden egyes részét.


Mellékhatás, ez pedig inkább korrajz, egy rendkívül megosztó társadalmi problémát tesz kereszttűzbe. Itt volt egy színész, aki hatalmasat alakított.


Társasjáték, könnyed, vicces, kissé romantikus, de remek sorozat.


Normális emberek - megint totál más műfaj, főleg akkor fog tetszeni, ha nem szereted a szokványos, rendkívül pörgős, cselekményekkel teli filmeket.


Sherlock - de nem ám az USA-ban készült agymenés, hanem a BBC féle, Benedict Cumberbatch és Martin Freeman főszereplésével.


Oxfordi gyilkosságok, ez is egy lassúbb, vontatottabb, krimisorozat, imádtam. Most készül a 8. évad.


Brilliáns elmék is tetszett, bár azt nem nézném meg még egyszer.


Sajnos kevés a jó sorozat, legalábbis ami nekem tetszik úgy igazán.

2021. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. jún. 7. 00:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!