Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor várható szinkronizálás...

Mikor várható szinkronizálás a His Dark Materials sorozatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mikor várható magyar szinkron a His Dark Materials sorozatra? Most feliratosan nézem a HBO GO-n, de kíváncsi vagyok, mikor lesz.

Köszönöm!



2020. nov. 26. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
81%
Ha egyáltalán lesz, akkor már örülhetsz. Nem érdemes a szinkronra várni, jobban jársz, ha megtanulsz angolul és úgy nézed, eredetiben. A szinkron sokszor kiolt bizonyos hangokat, hatásokat. Sokszor csak béna sztereó, vagy gyenge minőségű 5.1-es készítenek, míg az eredeti hang jóval gazdagabb. Vannak filmek, amiknél élvezetes tud lenni, esetleg magyarosan poénos, de ezek nagyon ritkák. (Adam Sandler filmek, vagy Dwayne Johnson humorosabb filmjei). Az akkor 13 éves lányom kb fél év alatt jutott el oda, hogy elhagyta a magyar feliratot, majd áttért angol feliratra az angol hang mellett. Már egy éve így nézi a filmeket, most 14. Én, 50-en felül úgy vagyok vele, hogyha van hozzá magyar felirat akkor azzal nézem, ha nincs, akkor angollal, ha az sincs (pl Youtube), akkor csak simán angolul.
2020. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!