Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Színészügynökséget keresek?

Színészügynökséget keresek?

Figyelt kérdés

tudna valaki olyan színészügynökségeket írni akikhez megérné jelentkezni. szeretném ha írnátok esetleg sajét tapasztalatokat ha van! hogy hova jártok? esetleg internetes címet? vagy esetleg hallott dolgokat!

hát elég sok ez így egyszerre de ha valaki valamelyikkel kapcsolatban tus írni azt nagyon megköszönném!

(nem tudom h jó helyre írtam e ki a kérdésem szóval bocsi ha nem)

a válaszokat előre is köszönöm:):)


2010. aug. 11. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincsenek színészügynökségek, tekintve, hogy nálunk nincsenek a színészeknek menedzsereik, ill. nálunk színházi színészek vannak, akik néha filmekben is szerepelnek.

Szerintem te a statisztaügynökségekre gondolsz, abból sok van. Guglizzál rá, hogy pl. statisztálás, statisztaügynkség.


Én csak 1x statisztáltam, de az nem volt rossz: Spielberg München c. filmjében szerepeltem. Hosszú meló volt, átázott a cipőm, és hülye hajat kellett viselnem, viszont egész jól fizetett.

2010. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

és így utólag gratulálok a szerephez:)

2010. aug. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!