Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ajánlana egy jó filmet?

Valaki ajánlana egy jó filmet?

Figyelt kérdés
Szeretem az olyan filmeket, amikben nők/csajok küzdenek egymással, vagy olyan vicces sztorikat.
2010. aug. 11. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ördög bújt belém (megan fox, amanda seyfried)

Ez horror-vígjáték, szerintem egész jó, van benne csaj vs csaj küzdelem + vicces is :P

2010. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amerikai Pite miről szól?
2010. aug. 11. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

az amerikai pitében néhány srác próbálja elvesztenia szüzességét még a középsuli vége előtt. az is jó film, már egy csomószor láttam. fura, hogy van még olyan aki egyszer sem :)


ajánlanám még a csajok háborúját. bár még nem láttam, de az pont erról szól, hogy két legjobb barátnőből lesz ellenség az esküvőjük miatt.

meg mostanában fog kijönni a you again című film. esetleg néz rá az előzetesére youtubeon. én már nagyon várom :D

2010. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kill Bill
2010. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!