Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet?

Melyik film lehet?

Figyelt kérdés
Egy horrorfilm, amiben egy néma lány átutazik valahova a pusztában kocsival, hogy találkozzon a vőlegényével amerikában, de talál egy csapatot, akik kínoznak és meg akarnak ölni egy indián fiút. És segíteni akar neki, de elkapják őt is és megölik, de beleszáll egy indián nagyfőnök szelleme, akit megöltek régebben, és mindenkin bosszút áll. Ennyire emlékszem kb, de a címét elfelejtettem, tudnátok segíteni?

2020. nov. 30. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
ha meglesz légysziküld el nekem is érdekelne :D
2020. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Savage a címe, csak felirattal van! De én kedvelem.
2020. dec. 3. 17:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Savaged" elnézést, 2013-as.
2020. dec. 3. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsö voltam köszi szépen :D
2020. dec. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] cserébe ajánlomezt vagy a köpök a sirodra 3 része van vagy sean bean országuti gyilkosát.
2020. dec. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van még egy a defekt páran lerobbannak az uton és egy mesterlövész lövöldöz rájuk nagyon jó .ha tudsz még ilyen filmeket ird meg nekem
2020. dec. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Talán a Ház az út végén
2020. dec. 4. 07:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!