Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lett nálunk a Grey's...

Hogy lett nálunk a Grey's Anatomy-ból Grace klinika?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a filmek eredeti címét sokszor képtelenség lenne magyarra fordítani, mert nem lenne sok értelme.

De itt a sorozat címe egy vezetéknévből jön.

Ezért nem is értem, hogy ez mire jó, hogy a Grey's-ből Grace-t csináltak?! Miért nem lehetett egyszerűen megtartani a Grey-t?

Vagy úgy gondolták ha Grace-nek írják azt könnyebben kiejtik az emberek mint a Grey's-t? :D Végülis..hangzásban majdnem ugyanaz :D


2020. nov. 30. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Azt ugye tudod, hogy Seattle GRACE! Hospital a kórház neve a sorozat elején? :)
2020. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, 16 évad után rémlik valami ilyesmi.. :D
2020. dec. 1. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehetsz gúnyos, lepontozhatsz... :)


És szépen el is filozofáltál azon, hogy ez a greys szóból lett....

gondolom, kicsit ciki, de sokkal szimpatikusabb leszel az életben, ha nem ezt csinálod, hanem elismered, hogy eltoltad, és kineveted magad

2020. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nem hiszem, hogy gúnyos voltam, ellenben veled, aki úgy kezdte, hogy "Azt ugye tudod.." :) És most pedig még visszajöttél még tanácsod adni, mert bántott, hogy nem mondtam, hogy "baszki de hülye vagyok, hogy ez eszembe sem jutott" :DD Én csak válaszoltam arra, amit kérdeztél.


De igazad van, azt nem tettem hozzá, hogy nekem ez eszembe sem jutott, hiszen annyi neve volt a kórháznak, hogy tulajdonképp ebbe bele sem gondoltam. Nem ciki, bár elég egyértelmű lett volna.. Főleg ennyi évad után. :D

2020. dec. 2. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:

jahhogy neked az gúnyos, és azért pontozol le, meg mert leírom neked a választ?

Jósnak ne menj el, engem ez nem bánt, örülnék, ha ez lenne a legnagyobb gondom. Pont azért írtam,mert semmiség, és segíteni akartam.


Amúgy ciki. Meg már volt is ilyen kérdés. Nem tudom, miért van, hogy pár embernél ez a két hasonló szó jelenti ugyanazt, és próbálják összekapcsolni, de érdekes.

2020. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És köszönöm is a válaszod. :D


Már kétszer említetted, hogy lepontoztalak. Remélem azért nem lesz harag emiatt. :D


Nekem nem ciki. Vagy ez most a szekunder szégyen részedről? Miattam nem kell az legyen, én bevállalom, hogy most butának tűntem, de esküszöm eszembe nem jutott, hogy a kórház miatt az a címe. :DD

2020. dec. 2. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak jelzem vele másoknak, mi is történt, hogy reagáltál a kérdésedre kapott helyes válaszra... :)
2020. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Üdv újra :D


A helyes válasz inkább úgy hangzott volna,hogy "A kórház nevéből(Seattle-GRACE Hospital)lett, nem pedig az eredeti címből."

- Így nem lett volna gúnyos, csak egyszerűen segítőkész. :D


Minden jót! :D

2020. dec. 3. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!