Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Cloverfiel...

Mi a véleményetek a Cloverfield c. filmről?

Figyelt kérdés

Csak érdekel.


Előre is köszi


2010. aug. 11. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
kúrva jó!:)
2010. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem borzalmas!!!!
2010. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszett.
2010. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem a top 50 filmbe benne van :) Ez a legjobb katasztrófa-film amit valaha láttam... Az benne a legjobb, h nem tudjuk meg a végén, hogy mi volt az... :D Még várok véleményt, és esetleg azt is írhatjáték h miért gondoljátok azt... kösz
2010. aug. 11. 18:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, már kb. 5x láttam :)
2010. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz,de a vége nem tetszik.Inkább olyan filmeket szeretek ahol a végén megmondják,hogy mi volt és mi lesz.Ilyen "gondold hozzá a többit"-ket nem igazán kedvelek.De egyébként nagyon jó film.
2010. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

SPOILER!!!

A legdurvább gondold hozzá film az Eredet! Amikor a végén csak pörög, akkor nagyon kivoltam a moziban... :D

2010. dec. 8. 17:33
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
nem rossz szeretem ezeket a misztikus szörnyes filmeket amelyekben a kamera furcsán vesz.de ezt a filmet szerintem a chutulu(nem biztos hogy jól irtam)-ről mintázták.
2011. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kúrva jó lett benne a szörny meg a paraziták. Úgy tudom hogy ez a szörny godzillától is nagyobb és a tenger mélyéről származik. És ami a legjobb - most figyeljetek - ez a szörny még csak KÖLYÖK! Így igaz. Egy kölyök, ami leszedi a szabadságszobor fejét. Külsőre olyan minha egybe gyúrtak volna egy denevért,pirajját, és valamilyen kétéltűt. A teste az Őslények Kalandoraiban szereplő jövőragadozóéhoz hasonlít(egy jövőbeli röpképtelen, szonárral vadászó denevér)
2011. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én most akarom majd megnézni. Amúgy kérdem, hogy véres film? Mert a horrorokat utálom viszont a Godzilla féle szörnyeseket nagyon bírom, de ez a film valahol 18-as karikás máshol meg csak 12. Akkor most melyik illik rá? Megírnátok, hogy durva film e?
2011. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!