Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Beavatottban mi van a falon...

A Beavatottban mi van a falon kívül?

Figyelt kérdés
Csak a harmadik részben derül ki? A 2-dik közepén tartok

2020. dec. 2. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lett volna egy negyedik rész (harmadik kettébontva), de elkaszálták.

Ha tetszik, javaslom a könyvet.

2020. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tetszik. Ne haragudj, de ez nem az én világom :( Akkor ha jól sejtem a negyedikben derült volna ki.
2020. dec. 2. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzunk úgy, hogy nem véletlenül kaszálták el. :/

Amúgy a harmadik végén van egy kvázi csattanó (miután sokat hadakoznak, hogy ki tudhat róla), hogy miért van ez az egész rendszer náluk, meg részben az is, hogy mi van kint asszem (csak ki nem mennek még ott). Esetleg abba érdemes belepörgetni.

2020. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Fogalmazzunk úgy, hogy nem véletlenül kaszálták el. :/"


Szar volt a film vagy mi? Én eddig nem is tudtam h nem lesz kövi rész, igaz annyira nem is néztem utána.

2020. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4, beleestek a tipik blockbusteres hibába, hogy mindenáron kettébontották a könyvet, holott semmi szükség nem lett volna rá.

Bukott is a pénztáraknál, szóval emiatt lett kuka.


[link]


Utána elég sok balhé volt körülötte, míg már azt is lehetett tudni, hogy melyik csatornán jön a sorozat, addig a színészek közölték, hogy az ő szerződésük filmre szól, szó nem volt sorozatolásról, végül többé-kevésbé kereken közölték, hogy biztos nem vesznek részt a bohóckodásban, aztán elkaszálták az egészet. Így dióhéjban.


Én könyvben szerettem nagyon - bár így lassan évek távlatából nem tudom, most is szeretném e :D -, de nagyon megvariálták a filmet ahhoz képest, sajnáltam, hogy így elbántak vele.

2020. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Először én is az első könyvvel találkoztam. Tíz oldalt olvastam, s bár klisésen indult (azt sem tette érdekesen) maga a fogalmazás megragadó volt. A film után már nem érdekel, hogy végigolvassam, de azt meg kell hagyni, hogy jól ír az írónő.
2020. dec. 2. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos csak a harmadik részben derül ki. :(
2021. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kár egy film végén azt sugalni, hogy lesz folytatása.
2021. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!