Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok, hogy végre...

Mit szóltok, hogy végre valahára vége lesz a Barátok köztnek?

Figyelt kérdés
Én személy szerint már imádkoztam érte, annyira nyögve nyelős az elmúlt 5 (ha nem 10) év.

2020. dec. 4. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Miért imádkoztál?

Van 300 csatornád, távirányítód.

2020. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Jóban rosszban példát vehet róla.
2020. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert már sajnáltam a szereplőket, nyilván tudják, hogy senki se nézi már, azon a pár öregasszonyon kivül, aki uncsizott.
2020. dec. 4. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem megmondom őszintén, oly mindegy. Nem szerettem a sorozatot, nem kötött le, így egyértelműen elkapcsoltam. Nem sok vizet zavart, ahogy a Jóban rosszban című sorozat se. Rengeteg olyan műsor van még, ami az érdeklődésemnek kedvező és ha nehéz elhinni, ha nem, vannak/voltak/lesznek olyan emberek, akik szeretik ezeket a sorozatokat.
2020. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 b1812567 ***** válasza:
100%

Meglepődtem, amikor olvastam a hírt, azt hittem már régen megszűnt.

Mondjuk már évek óta nem nézek tv adást, Barátok köztöt meg egyáltalán nem néztem.

2020. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó de rengeteg briliáns sorozat van, de ez?? Mindenki kqrt már mindenkivel, és mégis próbálják kimaxolni, hogy akik béasztak már azok csinálják 3 év múlva is stb.. és ezt úgy mondom hogy 10 ève nem nézem de a híradó előtt mindig belefutok, vagy csak egy reklámba!
2020. dec. 4. 21:49
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Sose néztem. Régóta szerettem volna, hogy megszűnjön, mert jó műsorok elől vette el a főműsoridőt. Amikor végre eltűntették a főműsoridőből, már nem volt más amiért megérte volna az RTL-re kapcsolni, nincsenek jó műsorok. Úgyhogy most már hiába szűnik meg, nem fogok az RTL-re kapcsolni. Amúgy TV2 dettó, de az legalább áttette a klónját régóta egy másik csatornára, így több jó műsor fért bele, amíg volt, de már nincs ott se.
2020. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Igazából már 20 éve is csak az idősebbek nézték. Akkor is voltak jobb sorozatok, sőt, csak akkor igazán. X-akták, 2 pasi meg 1 kicsi, Elnök emberei, JAG becsületbeli ügyek, Everwood, A farm, ahol élünk, stb. Már akkor se érdekelte az igényesebbjét ez.
2020. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De nagy gondjaid vannak.
2020. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy mégis minek imádkoztál érte ha úgy sem nézted. Jó pár éve néztem én is, akkor szerettem, de amióta nem néztem nem jelentette azt hogy utálom.
2020. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!