Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mandalorian legutóbbi két...

Mandalorian legutóbbi két rész? (erősen spoileres, leírásban fejtem ki)

Figyelt kérdés

Szóval akik látták az utóbbi két részt (tegnapi és múlt heti), azokhoz szólna a kérdésem, a többiek ne olvassanak tovább!


SPOILER


Szóval, ti mit gondoltok az alábbiakról? Hogyan fogadtátok őket?

-Ahsoka Tano élőszereplős verziójával kapcsolatban érdekel főleg a véleményetek, a kinézet, a színészi játék, mennyire jött be vagy épp nem jött be Rosario Dawson?

-mit szóltok Baby Yoda valódi nevéhez, ami kiderült hogy "Grogu"?

-mit szóltatok Boba Fett feltűnéséhez és akciójeleneteihez?

-mit gondoltok, mi lesz az utolsó két részben?



2020. dec. 5. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően a színészi játékkal nem volt bajom, ha egy vadonatúj karakterről lett volna szó. Ez az Ahsoka már nem az az Ahsoka. Más harcmodor, más belső tulajdonságok. Azt reméltem, hogy az eredeti Ashokát kapjuk vissza, ugyanis ő nem hagyta volna, hogy a városlakókat kivégezzék!


Nagyon rossz ez a név. Azt reméltem, hogyha a kánonban szereplő két jedinek ebből a fajból "Y"-nal kezdődik a neve - Yoda, Yaddle -, akkor folytatják a hagyományokat. Nem tudom, hogy ki és honnan szülte ezt, de kettőt-hármat aludni kellett volna még rá és megnézni, hogy hogyan hívták a fajtársait a kis lurkónka.


Boba tetszett. Ez jól megvolt csinálva, bár nem vártam a megjelenését.


Valamilyen formában vissza fogják szerezni a Gyermeket (továbbra sem tetszik a neve, szóval ha nem kell, akkor nem használom). Viszont ugye Mando elment segítséget kérni. Remélem, hogy a kövi rész nem abból fog állni, hogy minden régi barátot meglátogatunk! Semmi szükség arra, hogy Ashoka, Békáék és a többiek egy nagy furcsa csapatként megkíséreljék a szöktetést. Szerintem már így is több szereplőt építettek be (némelyiket a halálból hozták vissza) a sorozatba, mint amennyire szükség van. A kövi epizódban ahányan vannak tervézzék meg a szabadítást, az utolsó részben pedig hajtsák is végre a műveletet. És nincs szükség Snokera meg Palpira! Ebben a sorozatban az volt a jó, hogy független volt mindentől. Most pedig mind jó - CW, előzménytrilógia, Rebels - mind rossz (csak saját véleményem szerint) - újtrilógia - SW művek magyarázatából és folytatásából áll a Mandalorian. Már szinte biztos, hogy a 3.évad végén is elkapják a Gyermeket, elviszik az Exegolra és általa magyarázzák meg, hogy Palpi hogy az istenbe tért vissza a Skywalker korában!


Ez mind az ÉN szubjektív véleményem!

2020. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahsoka kinézetével nem vagyok teljesen megelégedve, jobb lett volna a mocap, de gondolom arra nincs pénz. Kicsit "olcsó" a megjelenítése, de azért annyira nem borzalmas, még szokni kell. De nem bánnám, ha ez csak egyszeri alkalom lett volna, és a jövőben újból animáltként láthatnánk őt.

Dawson jó volt végül is. Nekem a karaktertől kicsit idegen volt ez a sok gyilkolás, bár lehet azért mert utoljára a TCW 7. évadában láttuk, ahol ugye nem szívesen ölte meg még a rátámadó klónokat sem. Nem emlékszem már, hogy a Rebelsben is így irtotta volna a rohamosztagosokat, mint itt a magiszter katonáit.


A Grogu-val nincs bajom, örülök, hogy nem y-nal kezdődik az ő neve is.


Boba menő volt, vártam már nagyon, és nem okozott csalódást. Igaz a páncél kicsit furán állt rajta is, mint Cobb-on, de majd bele diétázza magát. Meg amúgy is viseltess már, ráférne egy kis polírozás.


Összeáll a nagy csapat és visszaszerzik Grogut, Mando és a Moff vívnak egy kicsit, lesz valami halál, mint tavaly, idén talán Karga. Végére beállít egy jedi is.


Én annak örülnék, ha a Jedi elvinné Grogut, és a 3. évad már inkább Mandalore visszaszerzéséről szólna, Din és Boba, Bo-Katan vs Gideon.


És szeretném, ha Sloane is feltűnne a sorozatban.

2020. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy egyáltalán van live action Ahsoka, de Ashley hangját hiányolom még mindig.
2020. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!