Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a népszerűbb, közkedvel...

Melyik a népszerűbb, közkedveltebb, ismertebb alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Harry Potter

Star Wars

Marvel (MCU)

Gyűrűk ura

Witcher

Trónok harca



2020. dec. 6. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet ezt semmiben sem mérni.
2020. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a Harry Potter és a Star wars, Marvel meg a gyűrűk ura is az egyik kedvenc filmem de a többit még nem láttam
2020. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

A Witcher népszerűsége leginkább a 3.játék és a sorozat után indult be így bármennyire is imádom mindenképp az az utolsó.

Trónok harca nagy sláger volt amíg ment,viszont a pocsék lezárás után szerintem rendesen esett a fénye. Talán ha Martin egyszer képes lesz végre kiadni a következő könyvet akkor újra beindul,bár szerintem lecsengett a "Got korszak".

A többit nehéz belőni,mert mind a 4 eléggé közkedvelt a mai napig. De most kihúzom a Marvelt,mert ott is lezárult egy korszak,több alapkarakter kiesésével lehet visszaesik.

Nekem a Gyűrűk ura a kedvencem de tény,hogy Középföldével sokkal kevesebbet kezdtek a filmiparban mint a maradék kettővel (személy szerint így volt a jó) így bármennyire is fáj de kihúzom.

Maradt a HP és SW. Itt már csak azért is kihúzom a SW-t ami az új trilógia miatt ment.

Szóval így a végére a HP-t hoztam ki,mert bőven töretlen még a népszerűsége.


Nem értek teljesen egyet a levezetésemmel,sok mindent ki is hagytam amit akartam de így is elég hosszú lett szóval le is zárom :D

2020. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a Star Wars.

Ez fut a legrégebb óta, ráadásul folytatások is mindig jelennek meg.

2020. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a star wars és a harry potter.


Ezek után a trónok harca és a gyűrűk ura, majd a többi.

2020. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A google keresések száma alapján az elmúlt 16 évben a Harry Potterre kerestek rá a legtöbben:


[link]


A witchert azért nem tettem rá, mert max 5-öt lehet, de gyakorlatilag mérhetetlen a többihez képest. Marvel helyett pedig a bosszúállókat használtam, mert úgy meglepő módon magasabb eredményt hozott.

2020. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

A GoT és a Witcher nem nagyon van magasan. Volt nekik korszakuk, de aligha sorolhatók a nagyok közé.


A Gyűrűk Ura rajongótábora nem csökken, mert semmi negatív nem történt vele az évek során. A most jövő sorozat (amitől én félek) újra beindítja a rajongókat és vagy elcseszi vagy fellobbantja Tolkien rajongótáborát.


A HP jövővje a Legendás állatoktól függ, illetve Rowling aggasztó megnyilvánulásitól. Ha az írónővel nem kezdünk valamit ez is könnyen összeomolhat.


Az SW kétségkívül a valaha létezett egyik, ha nem a legnagyobb kitalált univerzum. A '90-es évek végéig töretlen rajongótábornak örvendett, amikor is megjelent az előzménytrilógia ami sokak kritizálnak. Majd bejött a CW és Rebels ami segítségével rengetegen visszatértek vagy csatlakoztak, immár fiatalabb korosztályból is. Majd kapunk egy új trilógiát, ami a legnagyobb botrány az SW történelemben. A Mandalorian egész jól megy, de ijesztő, hogy hova akarják vinni, tehát nem tudni, hogy mikor megy ez is a süllyesztőbe. Aztán a bejelentett új filmek, amik vagy végleg elpusztítják Lucas világát, vagy felemelik.


És a DC. Bocsássatok meg, restellem, de ezt az egyet nem ismerem. Nem tudok róla nyilatkozni, de tudom, hogy nagy rajongótábora van. Nem tudok a tervezett jövőjéről és megírt múltjáról sem.

2020. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

"Majd bejött a CW és Rebels ami segítségével rengetegen visszatértek vagy csatlakoztak, immár fiatalabb korosztályból is"


Na, ezt te sem gondoltad komolyan. Az animációs sorozatokat elenyésző számú néző nézi a filmekhez képest, nyugodtan kijelenthetjük, hogy szinte zéró befolyással van a franchise népszerűségére. Elég megnézni Google Trendsen, hogy pl. Ahsoka sehol nincs Reyhez képest a keresésekben. Egyedül a múlt heti Mando epizódban volt egy olyan kiugrása, ahol közelebb került Reyhez.


Az animációs sorozatokat azok nézik, akik már eleve rajogók, illetve max az ő gyerekeik (akikből a sorozatok nélkül is rajongó válna a szülőnek köszönhetően), szóval nem igazán számítanak ebben a képletben.


"Majd kapunk egy új trilógiát, ami a legnagyobb botrány az SW történelemben"


Lehet, hogy neked ez a véleményed, de a számok azt mutatják, hogy sikeresebb volt (szinte) minden tekintetben, mint az előzménytrilógia.


"Aztán a bejelentett új filmek, amik vagy végleg elpusztítják Lucas világát, vagy felemelik."


Ez megint mókás :D hogy lehet elpusztítani egy több mint 40 éves filmet? :D nem lesz kapható a boltokban, nem tudod majd megnézni őket, vagy mi? Egyik sem fog megtörténni nyugi.

2020. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

"Maradt a HP és SW. Itt már csak azért is kihúzom a SW-t ami az új trilógia miatt ment."


Ezen logika alapján a HP-t is kihúzhattad volna, a 2. Legendás állatok akkora bukó volt, hogy az eredetileg betervezett 5(?) film helyett, a következővel lezárják inkább a sztorit.


"Szóval így a végére a HP-t hoztam ki,mert bőven töretlen még a népszerűsége."


Szóval ez nem igaz.

2020. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Pont emiatt írtam az utolsó mondatomat. Lett volna még egy csomó hozzáfűznivalóm amivel jobban megmagyarázom a dolgokat de meguntam. A fejemben levezetett dolognak ez a végeredménye. Ennyi :D
2020. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!