Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Milyen a Lost...

Mit gondoltok Milyen a Lost 6. évada?

Figyelt kérdés

Én most tartok a 9. résznél. Ez a 9. rész nagyon tetszett+ mikor a Bennes rész volt.(ugye ő tanár lett volna).

Ja meg a Sawyeres rész is jó.


2010. aug. 11. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hat en a napokban neztem meg, nem akarom leloni a poent, de nem erre szamitottam.. :( a veget szerintem elkurtak mint feribacsi.
2010. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a végéből a történtek alapján mást nem lehetett kihozni, mint ami lett.
2010. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
sztem a legjobb évad! imádom amikor kiderülnek benne olyan dolgok amikre kb már 5 éve kiváncsi vagyok:)
2010. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

utolsó vagyok


az utolsó részen rengeteget sírtam:( de sztem azis nagyon tutin volt megcsinálva:)

2010. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az utolsó rész sablonos lett, simán lehetett volna valami eredetibbet is csinálni. am.. meg nem minden derült ki a végére :D pl.: ugye most RTL-n ismétlik a 3. évadot és a mai részben tűnt fel a szigeten Lock halott apja meg a visszaemlékezésben Ben halott anyja, az nem derült ki hogy mégis hogy kerültek oda!
2010. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Most végiggondoltam és legjobban Bent tudom sajnálni. Nem csodálom, hogy megölte Jacobot. egész életében végig csak hűen követte és mégse tett érte semmit.(megölték a lányát, gerinc daganat(ok küldött egy gerinc sebészt), soha nem is találkoztak mindig cssak Richardal találkozott).

De persze Look, éppen odakerült a szigetre és máris jár, Jacokbbal első alkalommal találkozott a házánál pedig nem is hitt benne.

Még valamennyire Richardot sajnálom, elvesztette a feleségét majd újra látta, és most megint de nem kapja vissza. Vagy 150 éve él, persze a gonosz(mi is a neve?), teljesítette volna.

2010. aug. 11. 23:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan LOST-os lett ddd


lehetett volna jobb is de ez se rossz de néhány kérdésre még mindig nem kaptunk választ

2010. aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Ben halott anyja, John halott apja = Nemezise (füst, rossz testvér aki feltudja venni a halott emberek alakját) Sztem azért majdnem minden kiderült csak figyelni kellet volna! meg megmondták az írók is h néhány rejtélyt meghagynak h mindenki másként gondolkozhasson felőle!


Ancsa o.0

2010. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ben a táborban látta az anyát oda a füst nem mehetett be akkor mi van? :-)
2010. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem a táborban látta hanem el akart menni és akkor ott volt a kerítésnél és az anyja pedig a kerítés kinti részén. Ogya ilyenkor még csak 12 éves volt.
2010. aug. 12. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!