Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Filmkatalógus, hogy értesít,...

A Filmkatalógus, hogy értesít, ha a figyet filmem kezdődik? Be van állítva a Columbo és a Monk de semmi értesítés nem jött. Hol értesít és hogyan?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismertem eddig az oldalt, de gondoltam ránézek. Regisztrálásnál egyből írja is, hogy emailben értesít.
2020. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit jobban átnéztem, mert regisztráltam. Vagy aznap értesít minden 14 óra után kezdődő filmről/sorozatról vagy 1-2-3 nappal előtte, attól ügg mit állítottál be. De bármelyik film/sorozat alatt ott van a lehetősés a beállításra és emailben értesít. Amúgy a Monk minden nap 17-kor van. Magad is könnyen megjegyezheted vagy állíts be ébresztőt minden nap 16:55-re a telefonodra. :)
2020. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. dec. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!