Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha sorozat készülne a Harry...

Ha sorozat készülne a Harry Potter univerzumban a Roxfort alapításáról, az az körüli időszakról, és a négy alapítóról, akkor mik azok a történetek amik benne lennének a sorozatban?

Figyelt kérdés
Milyen történetekre épülhetne?

2020. dec. 9. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szó volt róluk a könyvekben, abban vannak pontosabb infók. Az biztos hogy Mardekár lenne aki mindent ellenez, ugye csak az aranyvérüknek engedné meg hogy a házába kerüljenek. Hogy hogyan írná Rowling a történetet azt nem tudom. De én pl mindenképpen az alapítás utáni időszakról írnék.

Ahol a legtöbb bonyodalmat Mardekár okozza. Ha jól tippelek akkor még nem volt mágiaügyi minisztérium se, ugye középkorban...

Szóval bárki gyakorolhatta a varázslást, ezért is üldözhették a boszorkányokat, akinek szükségük volt egy helyre, ahol biztonságban tanulhatnak. Szóval a muglik is okozhatnak valamennyi problémát, pl boszorkányvadászok, meg persze elő lehetne húzni a varázslényeket...

Kérdéses hogy mennyire lenne rá igény.

2020. dec. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A boszorkányvadászok nem hiszem, hogy túl sok bonyodalmat okoznának, hisz a varázslók inkább nevetségesnek gondolták a boszorkány égetéseket mert olyan könnyen ki tudták őket játszani.


Maga a az alapítók találkozása, kastély építése, és a gyerekek felkutatása lenne a fő történet szerintem, meg persze Griffendél és Mardekár barátsága majd a vita ami után távozik Mardekár. Aztán kisebb dolgok: a Teszlek süveg megalkotása, ki hova teszi a klubhelységet, egyezmény a varázslényekkel hogy iskolaiterületen élhetnek stb stb. Nem hinném hogy valami nagy világrendítő esemény lenne a középpontban, mint egy varázslóháború, inkább ilyen slice of life. Ha jól tudom nem is történt semmi nagyon nagy az alapítókkal a veszekedésen kívül.

2020. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!