Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A farkas gyermekei végén...

A farkas gyermekei végén miért mekeg a repülő óriáskígyó?

Figyelt kérdés
Ezt poénnak szánták?

#káposzta #kecske #gida #kecskegida #Mekelek #Hegyikecske
2020. dec. 9. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam volna, hogy mekeg.
2020. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig mekeg komoly..
2020. dec. 9. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó részben van?
2020. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen a tizedik rész legutolsó jelenete. A fák között repked és mekeg, vagy béget..nem tudom eldönteni..
2020. dec. 10. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg van egy olyan hangja ami olyan mint egy kecske mekegés :D De nem az, hisz miért akarnák viccessé tenni ezzel? Ez inkább ahogy a levegőben repült, meg az eredeti hangja ami olyan mint amikor megráz az áram, legalábbis nekem olyan áramos, elektromos hangja volt eredetileg, és azt ahogy megnőtt mégjobban eltorzították, és így lehet olyan mint egy mekegés. De nem hiszem, hogy annak szánták :D
2020. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. Lehet hogy igazad van, és csak áramütés, de ott kit rázott volna meg fent? Vagy idegességében?

Nem tudhatjuk. De reméljük ki fog derülni.

2020. dec. 12. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!