Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Marvel gonosz feltűn(he...

Melyik Marvel gonosz feltűn(het)ését vagy visszatérését várjátok leginkább?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 19:34
A kérdező szavazást indított:
A kiképző
Loki
Gorr
Elektro
Kang
Galactus
Zemo
Mordo
többet is
más (kommentben)
23 szavazat
 1/10 III. A nagy károly ***** válasza:
52%
Lokit biztos, de én örülnék Thanosnak is
2020. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Doctor Doom.
2020. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Egyiket se, mind érdektelen és erőltetett. Loki MEGHALT, értitek M.E.G.H.A.L.T., a leggázabb fanservice visszahozni csak a nézettség miatt. Mordo teljesen jellegtelen a film alapján, Zemo még annál is semmilyenebb (ő konkrétan egy hétköznapi ember aki egymásnak ugrasztotta a hősöket, semmi érdekes nincs benne), a maradék meg felesleges.

Thanos volt a legjobb, őt nem kellett volna kinyírni. Meg főleg nem megválni Vasembertől, Amerika kapitánytől meg Fekete özvegytől, pont ők hárman voltak azok akik az egésznek értelmet és lelket adtak, a többi maradék hős magában teljesen érdektelen. Ahogy az új filmek is. Nálam a Fekete Özvegynél fog véget érni az MCU, az összes sorozat és film ami utána jön az teljességgel érdektelen. Egyedül még a Marvel kapitány 2-t nézem meg (de csakis Brie Larson miatt) illetve a Galaxis őrzői 3-at, és ennyi. Ezek az új sorozatok meg a legtöbb film egyik se érdekel. Ötlettelen erőltetett PC marhaságok, az MCU meggyalázásai.

2020. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lokit mindenképp.
2021. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valaki tudna segíteni? Új vagyok a Marvelban. Láttam Loki hálálát mikor Thanos elintézte. Viszont a napokban láttam a "Loki" Nevű sorozatot. Valaki írta kommentben lentebb a videónàl, hogy Thor gyászolja Lokit, miközben Loki jól mulat. Akkor ő most él? Meg visszatér vagy mi van?
2021. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5ős! A loki című sorozatot nem lathattad mert májusban jön majd ki
2021. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előzetesre gondoltam
2021. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Mephisto feltűnését várom
2021. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Loki❤


És lehet furán hangzik de én Thanost is birtam

2021. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is bírtam Thanost
2021. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!