Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a 3 CSI: Miami...

Melyik az a 3 CSI: Miami epizód, ami "közös" a CSI: New York-kal? Hányadik évad hányadik része, hogy célirányosan meg tudjam nézni.

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy hányadik évad hányadik része, hogy célirányosan meg tudjam nézni. (Tehát kérlek, ne úgy add meg, hogy összesen hányadik.) Amit még tudok róla:


- Az első 2004. szeptember 22-én ment a CBS csatornán. Abban az epizódjában Horatio Caine New Yorkba utazott egy Miamiból megszökött gyanúsított nyomában.

- Még másik két rész november 7-én, illetve november 9-én került adásba. Az epizódok egy repülőgépbaleset és egy elszökött sorozatgyilkos körül bonyolódtak, mindkét sorozat szereplőivel.


Köszönöm a válaszod!


2008. dec. 1. 04:24
 1/2 anonim ***** válasza:

3 db crossover van a CSI: Miami és a CSI: NewYork között.


CSI: Miami s02e23; s04e07;

CSI: NewYork s02e07

2008. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a válasz tökéletes! :) Ezekre a részekre gondoltam.
2008. dec. 2. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!