Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lehet a női főszereplős...

Ki lehet a női főszereplős Star Wars sorozat, az Acolyte főszereplője?

Figyelt kérdés

[link]

Itt írják hogy jön majd egy olyan Star Wars sorozat ami nem a mostani jól ismert időszakban játszódik majd, hanem régebben, és női főszereplős lesz. Tehát jó eséllyel új, női főszereplőt kapunk. Kire tippeltek, vagy kinek örülnétek?



2020. dec. 16. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha jól tudom az Acolyte eleve nem biztos, hogy normális teória szerint fog illeszkedni a Star Wars világába. Ezt nem Lucas találta ki, hanem egy csaj írta (Leslye Headland), fittyet hányva arra, hogy mi mivel függ össze, vagy mivel nem. Egyfajta új elmélet. Lucas nem értett egyet vele. A főszereplője Brie Larson (aki Captain Marvelt is játszotta). Ez hónapok óta ismert, csak a film címe volt homály eddig.
2020. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez valami hivatalos hír? Mármint a főszereplő.
2020. dec. 16. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogy hivatalos, semmi értelme annak, amit ír.


Amúgy sem hinném, hogy Larson lekötné magát egy sorozattal, elvan ő a filmekkel. Nála jóval kisebb név lesz a főszereplő.

2020. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy hivatalos, amit az első írt azt Mike Zeroh találta ki, a világ egyik legnagyobb kamugyárosa, szóval 100%-ig biztos lehetsz benne, hogy egy szó sem igaz belőle.
2020. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

1-es vagyok és kiegészíteném.


Valóban Mike Zeroh-tól hallottam először (minimum fél éve) és 2 napja is elmondta ugyanezt. TUDOM, hogy kamugyáros, de voltak olyan hírei, amit tőle hallottam és igazzá lett. Az biztos, hogy csajok keze alatt (Leslye Headland és Kathleen Kennedy) születik meg a remekmű, amit ettől függetlenül is szeretnék megnézni. Bár tekintve a múltat (valaki, aki nem ismeri és egy másik, aki felügyeli), ebből semmi jó nem fog kisülni. Szóval várjuk ki és majd meglátjuk. Legyen igazatok!

2020. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"TUDOM, hogy kamugyáros, de voltak olyan hírei, amit tőle hallottam és igazzá lett."


Ez melyik alternatív valóságban történt? Csak egyetlen egy példát mutass kérlek, ami KÖZVETLEN TŐLE származik, és igaz lett.


"Az biztos, hogy csajok keze alatt (Leslye Headland és Kathleen Kennedy) születik meg a remekmű"


Kathleen Kennedy egy producer, ő max rábólint egy sztorira, de érdemben nem szól bele


"Bár tekintve a múltat (valaki, aki nem ismeri és egy másik, aki felügyeli), ebből semmi jó nem fog kisülni."


Ennek a mondatnak meg semmi értelme nincsen. Nem tudom, honnan szeded, hogy Leslye Heedland nem ismeri a SW-t. Jaa, tudom: Mike Zeroh-tól. Nagyon hiteles :DDD attól a Mike Zeroh-tól, aki szerint Lucas már 6x visszatért a SW-hoz meg otthagyta azt 2012 óta, meg Kathleen Kennedyt minden héten kirúgják, stb... Miközben nagyon nem úgy néz ki, hogy a közeljövőben távozna, a Disneynél teljesen elégedettek a munkájával.


Ne haragudj, de egész egyszerűen nem tartom épeszű embernek azt, aki Mike Zeroh-t követi. De ha tényleg mutatsz nekem egyetlen egy dolgot, ami igazzá lett, akkor bocsánatot kérek. Amúgy már az is öröm, hogy végre tudok beszélni egy "Mike Zeroh-fannal", mert eddig az abszurd videói alatt akárki kommentjáre reagáltam, meg kérdeztem, hogy tulajdonképpen miért is hisznek neki, soha nem kaptam semmilyen választ, ami azt az érzetet kelti bennem, hogy valójában botokkal kreál magának hozzászólásokat.


Szóval várom a példát, amikor beigazolódott a "szivárgása"

2020. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát messze vagyok attól, hogy a rajongója legyek, de van, hogy meghallgatom, ha érdekesnek találom a képet. Tudom, a szöveg is hasonló mindig, nem is értem, hogy miért így tolja. Pláne, amit mond, mert az mindig ugyanaz, kivéve azt a 3 mondatot, amit a bevezető és a vége előtt beszúr.


Mondhatnám, hogy Kenobi sorozatot is tőle hallottam először, de az is igaz, hogy ennyi erővel felhozhatnád, hogy akkor mi van a Vader, Yoda, Mace Windu sorozatokkal, amiket szintén megemlített. Tény, ha felsorol egy csomó dolgot, valami biztos beválik.


Nem akartam vitatkozni, azt gondoltam, hogy valami alapja csak van annak, hogy hónapok óta ugyanazt fújja, de közben annyi infó jön, hogy már azt sem tudjuk mi igaz és mi nem.


Kennedy producer, ebben egyetértek, de a 8. résztől kiderült, hogy saját ízlésére hagyatkozott. A Solo film is ide tartozik. Nem vagyok benne biztos, hogy neki kellene eldöntenie azt, hogy mi "menjen adásba". Headland nevét eddig nem hallottam sehol. Tudom, hogy a tudásom messze nem teljes Star Wars téren, de ha valaki értené hozzá, akkor arról tudnom kellene. Dave Filoni az a fickó, aki tudja mit csinál, az összes többi csak próbál fogást találni. Zsóka Waititi is jó gyerek, de hogy mennyit tud arról, hogyan állítson elő egy SW sztorit, az már kérdőjeles.


Szóval belátom, hogy Brie Larson nevét elhamarkodottan hoztam elő.


Bocs, de tényleg kinőttem már abból, hogy emberek véleményével vitatkozzak. Sokszor belátom, hogy 50+-osan már nem osztják a véleményem sok dologban. Talán nem kellene reagáljon. Sokszor olyanban is kioktatnak, amihez értek. Csak más a véleményem.


Szép napot!

2020. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mondhatnám, hogy Kenobi sorozatot is tőle hallottam először"


Konkrét példa alatt arra gondoltam, hogy belinkeled a videót... Egyébként kizártnak tartom, hogy tőle származik elsőnek az infó. Azért a Kenobi sorozatról/filmről több komoly hírforrás is cikkezett. Ezzel szemben erről a Brie Larsonos hülyeségről csak és kizárólag ő beszél.


"mi van a Vader, Yoda, Mace Windu sorozatokkal, amiket szintén megemlített. Tény, ha felsorol egy csomó dolgot, valami biztos beválik."


És ez neked szivárgás, szivárogtatás? Mert ennyi erővel én is csinálok egy youtube csatornát, ahol minden létező Star Wars karakterről készítek egy videót, hogy sorozat/film készül róla. Az egyik biztos igaz lesz :D ettől még nem leszek szivárogtató, pláne nem hiteles.


"Nem akartam vitatkozni, azt gondoltam, hogy valami alapja csak van annak, hogy hónapok óta ugyanazt fújja"


Ha egy mértékadó híroldal cikkezne erről folyamatosan (mint pl. Rosario Dawsonról Ahsokaként), akkor még megérteném, hogy azt gondolja valaki, hogy ebben lehet valami, de itt nem ez a helyzet. Egy életképtelen youtuber agyszüleményéről beszélünk, amit csak ő terjeszt, senki más. Ennyi erővel én is tejreszthetném neked azt egy youtube csatornán, hogy a Föld lapos, azt mondanád, hogy lehet benne valami, mert hát folyamatosan erről van szó? :D Azért remélem ezt így nem gondoltad komolyan.


"közben annyi infó jön, hogy már azt sem tudjuk mi igaz és mi nem"


Egyszerű: amit HIVATALOSAN a starwars.com-on bejelentenek, az igaz. Ezen kívül redditen a starwarsleaks nevű subredditet érdemes követni, oda többszörösen ellenőrzött belsős infók kerülnek csak ki.


"Kennedy producer, ebben egyetértek"


Ez nem egyetértés vagy egyet nem értés kérdése, ez egy TÉNY. Neki ez a foglalkozása.


"a 8. résztől kiderült, hogy saját ízlésére hagyatkozott. A Solo film is ide tartozik"


Hol derült ez ki?


"Headland nevét eddig nem hallottam sehol. Tudom, hogy a tudásom messze nem teljes Star Wars téren, de ha valaki értené hozzá, akkor arról tudnom kellene."


Tehát soha ne is nyúljon senki a Star Wars-hoz hozzá, aki korábban nem dolgozott Star Wars-on? Ezzel nagyjából ezt írtad le. Szerencsére a Lucasfilmnél ezt nem így gondolják, ezért is létezhet a Mandalorian (amit ugye Jon Favreu készít, akinek szintén semmilyen SW-os tapasztalata nem volt)


"Dave Filoni az a fickó, aki tudja mit csinál, az összes többi csak próbál fogást találni"


Azért remélem nem várod el, hogy ő vigyen egyszerre 10 sorozatot... Egyébként ő nagyon kedveli a TLJ-t, sőt, bele is dolgozott. Csak mondom, remélem nem törtem össze a róla alkotott képed :)

2020. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Brie Larson jó eséllyel
2020. dec. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: Biztos, hogy nem Brie Larson
2020. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!