Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a jobb? A...

~Rezi~ kérdése:

Szerintetek melyik a jobb? A Vámpírnaplók vagy a Teenwolf?

Figyelt kérdés
Melyiket nézzem meg először?

2020. dec. 16. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én a vámpírnaplókra szavazok. Nekem az a sorozat sokkal jobban tetszett de azért a Teenwolf sem rossz:D
2020. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teenwolf
2020. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Teen Wolf

Elena nélkül nincs Vámpírnaplók...

2020. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már valószínűleg rég elkezdted nézni az egyiket, de azért leírom a véleményem. Szóval szerintem a Teen Wolf abból a szempontból jobb, hogy alapból nem egy szerelmi háromszögre épül, illetve több különlegesebb fajta lény van benne. Evvel ellentétben a Vámpírnaplókban nyilván vámpírok vannak, de azért valamilyen szinten egy-kettő más lény is előfordul, de ettől függetlenül a Teen Wolfban megjelenő lények sokkal ritkábbak és izgalmasabbak. Meg szerintem maga a cselekmény is érdekesebb a Teen Wolfban.


Szóval én a Teen Wolffal kezdeném, már csak azért is, mert az rövidebb ideig tart, és miután az ember elkezdi a Vámpírnaplókat, azután mindenképp ajánlom elkezdeni a The Originals és a Legaciest is. Szóval na, evvel az egész Vámpírnaplók univerzummal sokkal több idő végezni, mint a Teen Wolffal.

2021. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teen wolf ofc
2021. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teen wolf
2022. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!