Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol találom ezt a Barátok...

Hol találom ezt a Barátok közt részt? 2010-ben volt, ha minden igaz.

Figyelt kérdés

2010-es és talán olyan november 9 vagy 10 lehet, ha jól rémlik. A lényege az volt, hogy Pétert és Balázst üldözte két gyerek, mert állítólag ők tartoztak nekik, de nem adták meg, így a két pórul járt beakarta vasalni rajtuk a tartozást, de végül megint megszivatták magukat, mert jött Berényi és felgyújtotta a járgányukat.

Jó pár éve kb. van olyan 5-6 éve is már, hogy nem nézem, követem a sorozatot, mert számomra sajnos elvesztette hitelességét, de erre a részre kristálytiszán emlékszek és nagyon jó volt. Viszont kerestem több helyen is, de nem találtam.

Még ezek azok az idők voltak, amikor még a sorozat ért valamit és nem volt rossz. Valaki tud olyan oldalt, vagy lehetőséget ahol meglehet nézni? Ha igen, akkor azt nagyon megköszönném.

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.



2020. dec. 17. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatbaráton fent van.
2021. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!