Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki segítene a TENET végét...

Valaki segítene a TENET végét értelmezni?

Figyelt kérdés

Természetesen SPOILERES.


Odáig megvan a sztori, hogy az inverz kék csapat megy először a hipocentrumhoz, és az ő megfigyeléseik alapján megy a piros csapat és különítmény, ugye. Na most az inverz Neil menet közben használja a fordítót, mivel látja, hogy Volkov csapdát állít a Protaginstnak és Ivesnak, és segíteni akar, ugye először autóval dudál nekik, de nem figyelnek.


Na és innen homály. Bemegy a bunkerba miután látta azt beomlani, amit már eleve nem értek, de aztán mikor is lövik fejbe? Hogy kerül a rácsok mögé? Közben invertál Volkov is, ááhh. Totál zsákutca az agyam. Pedig egészen Neil invertálásig tök jól tudtam követni a sztorit.


HEEELP



#vége #spoileres
2020. dec. 17. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Neil aki kinyitja az ajtót egy inverz Niel aki azután fogja invertálni magát miután sikeresen kihúzták az algoritmust. Hárman állnak ott ugye, erre mondja is a Főhős, hogy tényleg vissza megy? Erre mondja Neil, hogy igen mert más nem lehetett csak ő. Ekkor dönti el, hogy visszamegy az időben még egyszer utoljára, hogy még azelőtt bejusson a bunkerbe mielőtt az berobban.
2020. dec. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, egész éjszaka kattogtam rajta és megvilágosultam, de köszönöm, hogy leírtad, erre gondoltam végül én is.


Olyan hülyének érzem magam, mert egész idáig rendben volt, de itt kissé belezavarodtam.

2020. dec. 18. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Nincs mit, semmi gaz sokkal tobben vannak akik egy szot sem ertettek belőle nem hogy csak egy részletet 😀
2020. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!