Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez hogy volt lehetséges?...

Ez hogy volt lehetséges? (Steven universe)

Figyelt kérdés
Sok részt nem láttam a Steven universe-ből és sokat pedig csak angolul láttam, pedig nem vagyok egy nagy angolos. Ezért van néhány részlet ami nem feltétlen tiszta nekem, bár az egész sztorit ismerem már. Szóval Greg és Rózsa(rózsaszín gyémánt) gyermeke Steven, akiben ott van az anyja ékköve. Tehát ha Steven létezik Rózsa nem létezhet. De az emberek az ékkövekkel nem tudnak egyesülni, csak Steven, mert ő félig ember. Az lenne a kérdésem, hogyan tudta Greg és Rózsa létrehozni Stevent? Elvégre az ékkövek nem emberek, nincs méhük amelyben ki tudnának hordani egy gyereket. Nem? Kicsit fura kérdés, de előre is köszi a válaszokat! :D

2020. dec. 19. 12:47
 1/2 Borsmenta01 válasza:
Az összes ékkőnek van alakváltó képessége (shapeshift), amit pl. Ametiszt gyakran alkalmaz. Ennek segítségével alkotta meg Rózsakvarc a szükséges szerveket, mint pl. az anyaméhet, így létrejöhetett Steven. Magában a sorozatban nem volt erről szó, de az alkotók ezt megerősítették.
2020. dec. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hm felmerült bennem ez a lehetőség, de nem voltam benne biztos. Köszi a választ!
2020. dec. 20. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!