Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek rebootolhatják az...

Szerintetek rebootolhatják az új Star wars trilógiát?

Figyelt kérdés

Illetve igaz lehet a szivárgás, ami az eredeti The last jedi forgatókönyve volt?

Az szerint Rey azért volt olyan jó képességű, mert már force awakens alatt is Luke tanítványa volt, valami régi jedi tanítási módszert alkalmazott rajta (?). Sajna még nem nem nagyon merültem bele a világba, ezért valaki elmagyarázhatja bővebben is.

Az eredeti last jedi részben Ashoka is szerepelt volna és Rey a látomásain keresztül kapcsolatban áll valami sith boszorkánnyal, aki rég halott (?). A last jedi végén pedig ez a boszorkány átveszi Rey teste felett az uralmat vagy ilyesmi. Ez lehetséges lehet?

Illetve ilyesmit még megvalósíthatnak? Törlik legalább az utolsó két részt és folytatják az eredeti tervek szerint? RJ nélkül.



2020. dec. 19. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Ennél a remake trilógiánál csak jobbat lehetne csinálni.
2020. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, azt elhiszem.

"spoiler"

az új Luke jelenet után gondolom realizálhatják azt, hogy mire vágynak a rajongók, ezért gondoltam

2020. dec. 19. 14:10
 3/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
14%

mire vagynak a rajongok?


nem tudom milyen "Luke jelentere" gondolsz


amiket irsz meg eleg ostobasagok amik a "fanfictionokbol" jottek es a sok animebol amik hozzajuk igazodtak

de mi koze ezeknek az eredeti trilogiahoz? Mert nem sok, egyre jobban eltavolodott mindegyik attol

2020. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintetek rebootolhatják az új Star wars trilógiát?"


Nem. A Mandalorian 2. évada pont azt mutatja, hogy a sorozat, illetve a spin-offjai el fogják mesélni Snoke és az Első Rend létrejöttét. Nem kell atomtudósnak lenni ahhoz, hogy leessen, mi volt az, amit a 2. évad 4. részében láttunk, meg hogy mire kell Grogu vére a Birodalomnak.


"Illetve igaz lehet a szivárgás, ami az eredeti The last jedi forgatókönyve volt?


Az szerint Rey azért volt olyan jó képességű, mert már force awakens alatt is Luke tanítványa volt, valami régi jedi tanítási módszert alkalmazott rajta (?). Sajna még nem nem nagyon merültem bele a világba, ezért valaki elmagyarázhatja bővebben is.


Az eredeti last jedi részben Ashoka is szerepelt volna és Rey a látomásain keresztül kapcsolatban áll valami sith boszorkánnyal, aki rég halott (?). A last jedi végén pedig ez a boszorkány átveszi Rey teste felett az uralmat vagy ilyesmi. Ez lehetséges lehet?"


Nem tudom honnan szeded ezeket a marhaságokat :D ilyen szintű f*szságokat a kamugyáros Mike Zeroh szokott kitalálni.

2020. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Ez az én SZUBJEKTÍV véleményem:


Már miért is törölnék az új trilógiát?!


Rengetegen utolják (többek közt én is), de legalább annyian szeretik is. Voltak benne orbitális hülyeségek és képbe nem illő dolgok, a CGI-ról meg ne is beszéljünk (pl.: Yoda). Nagyon elrontották a dolgot, mert a rajongók egy része haragszik rájuk. Viszont gondolj csak bele: ha eltörlik az új trilógiát, vagy akár csak egy részét is, annak a rajongói sem lesznek elnézőek; és mi a garancia arra, hogy az esetleges "B" változat jobb lesz. A Disney rossz döntést hozott és még hozhat is (bár csábítóak a bejelnetett sorozatok), az új trilógia eltörlése a legkockázatosabb mind közül és úgyse fogják megvalósítani.


Amiket pedig írtál legalább akkora badarságok, mint ami "helyett betennék ezt". A 9. epizódot eredetileg Colin Trevorrow rendezte volna és kiszivárgott az egész jó forgatókönyve:

[link]


Összegezve:

Az új trilógia eltörlése (bármennyire is rossz szerint) egy hatalmas öngól, arra a fanfictionokból szedett hülyeségre pedig kész öngyilkosság. Apropó: nem fog bekövetkezni. Álmodozhatsz róla, de ez csak álom marad.

2020. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem álmodozok semmiről, mivel én nem láttam ezeket a filmeket, csak a force awakenst, ami nem igazán fogott meg annyira, hogy folytassam tovább.

Én onnantól kb. csak kommentekből tudom, hogy mi volt és ezek a hozzászólások nem is győztek meg arról, hogy folytassam.

Csak kíváncsi voltam rá a mando spoilereket megnézve, hogy most akkor érdemes lenne mégis időt fektetnem a filmek és sorozatok megnézésébe vagy kuka? De akkor ezek szerint minden változatlan marad, szóval passzolom.


Egy youtube videóban mondták el, nem tudom ki az a Mike Zeroh. Leírtam az elején, hogy nem vagyok ebben elmerülve. Azt is írtam, hogy "igaz-e lehet?", tehát nem értem ezt a passzív agressziót rá, nem tényként állítottam be.


Köszi a válaszokat.

2020. dec. 19. 17:57
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Milyen youtube videóban? :D csak azért kérdezem, hogy tudjam, honnan nem érdemes tájékozódni (konkrétan nem létezik az az "eredeti verzió" amiről beszélsz)
2020. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha nem tudod, hogy melyik youtube videó, akkor eleve soha nem is tájékozódhattál onnan (mert akkor tudnád), tehát megnyugodhatsz.


Mellesleg egy másik ember leakjéről beszél és nem állítja be ő sem igazságként.

A végén én úgy értelmeztem, hogy Rey a sith boszorkány, de lehet máshogy is lehet, pl. csak vízióként, még nem vagyok annyira jó angolból.

https://www.youtube.com/watch?v=zRrV8y-L7cY

Ez az a videó. Én azért linkelem, hogy nehogy megnézd.

2020. dec. 19. 18:10
 9/11 anonim ***** válasza:
5%

Na, Overlord DVD, a másik kamugyáros... Ő Mike Zeroh 2.0, de azt is el tudom képzelni, hogy a két személy egy és ugyanaz.


Hiteles SW szivárgásokért tessék redditre járni a starwarsleaks nevű subredditre. Például a Rise of Skywalker teljes sztorija is ott jelent meg legelőször, még hónapokkal a premier előtt.

2020. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekelnek különösebben star wars leakek, de azért köszi. Ezt is csak azután dobta fel, hogy párszor megnéztem ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=PiDRgDmXGi4

Az egyetlen star warsos youtuber, akire fel vagyok iratkozva "That Star Wars Girl", de ő csinál másról is videókat. Nála láttam a Luke spoilert, ezért megnéztem már ezt a videót is. Luke sokáig kedvenc volt (fiatal Luke), ezért érdekelt csak, aztán megkedveltem őket idővel. Ezek szerint nem lesz változás vele kapcsolatban, így nem szeretnék ezzel sokat foglalkozni. Karácsonyra Star wars maratont akartam.

Viszont így várom inkább a Dűnét. :) Remélem a Warner nem nyírja a streameléssel vagy valami hülye marketinggel és kiépítik a Dűne univerzumot. Addig meg nyomom a hangoskönyvet karácsonykor.

2020. dec. 19. 18:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!