Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Riverdale című sorozatban...

Riverdale című sorozatban Charles Smith gonosz vagy jó?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ense tudom eldonteni
2020. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a készítők se tudják hogy jó legyen e vagy tegyenek hozzá egy szálat amitől rossz lesz ezért hagynak minket így hogy ne tudjuk eldönteni. Néha úgy gondolom hogy jó mert segít de néha meg úgy hogy a segítségével is csak keresztbe akar tenni 😄
2020. dec. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyet értek. Én szeretném , ha jó lenne, de nem tudom hová tenni azt, hogy Chic-el beszélt. Ráadásul meleg vagy mi? Csak mert úgy szólította és olyan mintha mindent kitervelt volna. Ráadásul lehallgatta Bettyt. Pedig annyira szeretném, hogy jó legyen. Még csak a 4. Évad 9.részénél járok, de nem bírom, hogy ne tudjam, hogy most mi is az igazi célja.

Köszönöm a válaszokat:)

2020. dec. 20. 08:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tette volna azt az 1-2 gyanús dolgot, akkor full azt mondanám, hogy minden okés vele, de így meg ja, nem nagyon lehet eldönteni. Remélem, a kövi évadban felpörgetik ezt a szálat, mert én úgy vettem észre, hogy úgymond el lett felejtve az évad végére.
2020. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 citromosbonbon válasza:
84%
Jajj, na ez az... Nekem Chic nagyon unszimpatikus, de gondolom értitek miért... Na de Charles... Annyira jó lenne, ha ő nem gonosz szereplő lenne végül. 100 szónak is 1 a vége, az 5. évad előzetesét látva eléggé sötét témájú lesz az évad, de nagyon várom. :))
2021. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Chickel ugyebár nem tudom....volt egy jelenet ahol ugye meglátogatta chicket a börtönben, és ugye ott mondtak hogy betty be kapta a csalit, meg szeretlek stb...de amúgy a csávó tok rendben lenne, de ez a jelenet teljesen összezavart
2021. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna kiderült hogy rossz… de énis annyira azt akartam hogy jó legyen, bírtam amig “rendes” volt
2021. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!