Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kincs ami nincs című filmben...

A Kincs ami nincs című filmben miért vannak a kalózok "gay-boy"-nak öltöztetve? Mint akik a kék osztriga bárból jöttek volna.

Figyelt kérdés
Régen nem tűnt fel, vagy nem foglalkoztam vele, de most furcsálltam a jelenséget.

2020. dec. 20. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Zavar? Fura, engem ez sosem érdekelt.
2020. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem zavar, csak fura, hogy az az öltözék manapság gay stílust képvisel, akkoriban mikor a film készült, lehet nem volt ismert, mármint nem azonosították vele.?
2020. dec. 20. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Nekem már ezer éve feltűnt hogy komplett kékosztrigabár vonult ki. Nem tudom, talán így viccesebbnek tűntek a "gonoszok"

IMDB nem ír a triviában semmit erről? :D

2020. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogy nem volt ismert.

akkoriban a 80as években volt a csúcson a "bőrös" szubkultúra amerikában.


am én is gondolkoztam már ezen a kérdésen a film kapcsán:D

szerintem,mivel a film készítői olaszok voltak,lehet nem voltak tisztában azzal,hogy a bőrösök mit is képviselnek amerikában:D

csak annyit vett le a kosztümös,hogy hú fekete bőrruhák,tányérsapkák,bajusz akk ez a szerkó jó lesz a kalózoknak haha

2020. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak annyi benne apláne, hogy elsősorban még zenei kapcsolatai voltak, és nem teljesen a gay kultúrával azonosították, egyébként a Judas Priest volt az egyik első, akiktől eredt, és mivel Rob Halford is meleg, így ez is elindította, hogy velük kezdték azonosítani.
2020. dec. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1981-ben azért még nem igazán volt kitudódva Halford melegsége. A 90-es évek második felében derült az ki. :)

Meg britek voltak. a filmet meg olaszok csinálták Miamiban. :D

2020. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Poénból. A Bud Spencer filmekben a rosszak mindíg idiótának néznek ki. Ja, és az Anulu a Nimfas.
2020. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7, Ki az a korporésön, főnök?
2020. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bunkó vagy Báxi.:)
2020. dec. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!