Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri megnézni a Westworld...

Megéri megnézni a Westworld 2. és 3. évadát?

Figyelt kérdés

Az elsőt láttam, ami amúgy eléggé tetszett.


Igazából voltak vele problémáim, pl. túlnyújtottnak éreztem, akár egy filmbe belefért volna amit az első évadban mutattak. Ahhoz képest amennyire elnyújtották és valamilyen szinten a csavarra épült az egész, én csalódtam bennük. Egyrészt nem ütöttek elég nagyot a vártakhoz képest, másrészt nem nyerték el a tetszésemet.


Nem adtak semmi jeleket, nyomokat ami miatt ráüthettem volna a fejemre, hogy tényleg, mennyi minden utalt az adott dologra, hanem csak szimplán belevittek már mindenbe egy erőltetett csavart. Az az egész útvesztős dolog is... Legalább azt hittem, hogy abból kihoznak valami komolyabbat, erre a lehető legegyszerűbb megoldást választották, pedig nagyon felhypeolták.


Még a problémám vele, hogy rosszabb karakterekre erőltetnek fontosabb szerepeket és amire a végén is kilyukadtak, szerintem nem volt jó döntés.


Ami viszont a legjobban "bánt", hogy: A Westworld-nek egy olyan helynek kellene legyen, vagy úgy kéne bemutassák, ahova mindenki elvágyna, azt a hatást kelteni, hogy én, mint átlag néző, oda akarjak menni. Ehhez képest ilyen téren keveset kapunk, konkrétan 2 dolog: szex + lövöldözés. Nem hozza azt a hatást, amit elvárnék.


Nekem ez a szubjektív véleményem róla. Nem húzom le, nehogy azt higgyétek, alapvetően tetszett a sorozat első évada, csak én ezeket róttam fel a hibáinak. Szerintem sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle.


Nem szoktam sorozatokat nézni, filmes vagyok, de ha belenézek egy sorozatba végig meg szoktam nézni, soha nem hagyom abba. Most mégis azt érzem, hogy nem érné meg tovább néznem ezek alapján a sorozatot.


Ti mit gondoltok, ezek alapján szerintetek megéri megnézni a 2. és 3. évadát?



2020. dec. 22. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A 2. évadot sokan lehúzták, a leírtak alapján valószínűleg te sem kedvelnéd.
2020. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A második évad nekem még belefért, bár sok sorozathoz hasonlóan itt is úgy éreztem, hogy az első évad sikere miatt íratták tovább a szerzőkkel. A harmadik viszont már híg f0s nekem, erőltetett és semmi olyat nem tett hozzá a sztorihoz, ami hiányzott volna.
2020. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem meg pont a 3. évad tetszett jobban 😀
2020. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a második tetszett eleinte, de a vége felé én is abbahagytam, mert úgy éreztem, hogy egy erőltetett, értelmetlen vacak lett belőle. Gondolom, a készítők sem tudták, hogy mihez kezdjenek az ötletekkel :D Viszont mostanában terveztem megnézni a 3. évadot is, mert azért érdekel még eléggé, nagyon jó felvetések voltak benne.
2021. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!