Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mandalorian második évadának...

A Mandalorian második évadának utolsó epizódját miért zárták le ilyen hirtelen? (spoileres)

Figyelt kérdés

Annyit látunk hogy Luke elveszi Grogut, belép a liftbe ami rájuk zárul és stáblista. (Most a stáblista utáni jelenetet ne vegyük ide mert annak semmi köze a Mando-szálhoz, csak az új sorozat beharangozója + fanservice).

Pedig annál a jelenetnél elég sok mindent le kellett volna tisztázni, mert elég valószerűtlen hogy a 3. évad onnan folytatódjon, attól a jelenettől:

- Megtudták-e a jelenlévők, hogy ki vitte el a gyermeket?

- Mit szóltak hozzá a jelenlévők hogy Mando mindenki előtt levette a sisakját? Elvileg öten is látták, Luke + a négy nő aki ott volt.

- Ami számomra a leginkább hiányzott, fájóan: hogyan váltak el Boba Fett és Din útjai? Hiszen a zárójelenetből már az derül ki hogy otthagyták egymást, ami logikus, hisz teljesítették az alkut (itt megjegyzem, Boba szerintem karakteridegen módon lovagias volt azzal hogy végig segítette Mandot, hiszen nem kellett volna alkudoznia, tekintve hogy ő a páncél jogos tulajdonosa, kicsit fura is volt nekem hogy ennyire nagylelkűen adóssá tette magát mikor semmi oka nem volt rá..).

- Mi lett Moff Gideonnal miután Cara kiütötte? És Luke miért nem törődött vele?

- És végül mi lett a sötétkarddal? Nyilván annak a sála tovább fog haladni a 3. évadban, de ott, abban a jelenetben akkor is érdekes lett volna hogy Mando és Bo-Katan mit intéznek egymás közt, nyilvánvaló okokból.

Megannyi kérdés, megannyi potenciál, és olyan hamar lezárták hogy csak pislogtam. Persze, gondolhatnánk hogy szándékos, de a jelenet jellegéből adódóan elenyésző az esélye hogy onnan folytatnák a 3. évadot, így viszont rengeteg kérdés megválaszolatlan maradt és rengeteg ziccer elveszett. Mi ennek az oka?



2020. dec. 23. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Jaj istenkém, ezek nagy része kifog derülni a harmadik évadból, vagy már a Boba sorozatból.


- Egy jedi vitte el, Mandónak ennyi elég.

- A négy nő nem látta az arcát, háttal állt nekik. Nyilván rájöttek, hogy a búcsú kedvéért vette le Grogu előtt. Amúgy is remélhetőleg Mando rálép arra az útra, hogy egyre többször leveszi majd a sisakját, és megszabadul ettől a fanatikus berögződéstől.

- Boba nekem is fura volt kicsit. Szerintem még fognak találkozni.

- Hogy mi lett a Moffal az tuti kiderül a következő évadból. Luke nem az ÚK embere, minek foglalkozna vele? Bár lehet dobott egy üzit Leiának.

- Erre nem is írok semmit, te is írod, hogy benne lesz a 3. évadban.


Én nem érzem azt, amit te. Ami igazán fontos az Gideon és a kard sorsa, amik kifognak derülni a harmadik évadból. A többi lényegtelen.

2020. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!