Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Joey és Rachel csak szerintem...

Joey és Rachel csak szerintem illik nagyon össze?

Figyelt kérdés

Most néztem végig és nemigen ismerek rajongokat vagy aki jobban benne van ebben a sorozatban, ezért gondoltam itt megosztom mit gondolok.


Szóval...én már az elején is úgy gondoltam, hogy nagyon összeillenek és a sorozat előre haladtával egyre jobban (főleg azok miatt, amint Joey vigyáz Rachelre és segít neki, kedves vele). Nekem valamiért sosem volt szimpatikus Ross, persze nyilván ez így volt megírva nekik együtt kellett lenni a végén (már mikor először együtt voltak Rachellel akkor lehetett tudni). Viszont mikor összejöttek Joeyval és láttam, hogy mindeketten szerik a másikat felcsillant a remény, de aztán nagyon hamar vége lett szomorúságomra.


Ki mit gondol, kinek mi erről a véleménye?



2020. dec. 25. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg abszolut nem illenek ossze. Orulok h az irok nem eroltettek egymasra oket.
2020. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem :)

De amugy kedvelem mindkettőt de valahogy ők nekem nem

2020. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem...bár sokkal jobban szeretem Joeyt mint Rosst de valahogy ők nem találnak...mondjuk Rachel az a karakter akit legkevésbé kedvelek és Ross sem a kedvencem szóval talán azért mondom :D
2020. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Furak.

Hiába kedves Joey, akkor sem, ez amúgy se ok rá

2020. dec. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem nagyon összeillenek. Sajnálom hogy nem működött köztük a dolog.

Mondjuk lehet csak azért érezzük hogy összeillenek, mert a színészek illenek össze a való világban

2021. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyosak lennének
2021. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!