Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mire számítotok a Hihetetlen...

Mire számítotok a Hihetetlen család 3.-ban?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki lesz a központi szerepben?


Szerintem a Furiról elég jó sztori lehetne,meg a másik 2 gyerekről,persze úgy hogy pl idősebbek már és mondjuk bajba keverednének/elkapnák a Furit mondjuk megpróbálná valaki eltéríteni a többi rossz szuperhős mellé (akiket csinálnának),felfedeznék még jobban a szupererejük,sokkal erősebbek lennének,mint most. A szülők meg tudomást szereznének persze,meg ők is a rosszak ellen harcolnának,meg minden.

De lehetne szerintem olyan sztori is,hogy mivel Lana az idősebb gyerek,és már nagykorú lenne és egy kis szerelmi szálat belekeverve,megismerkedne egy nagyon erős szupererőkkel rendelkező valakivel,és mivel a kamaszkor bonyolult,így a szülők háta mögött keveredne a sráccal együtt valami bajba,erősödne,meg megváltozna kicsit,nem lenne félénk stb. De ennek a húzásnak kevesebb esélye lenne.


Ti milyen folytatást képzelnétek el? (Független attól hogy lehetséges-e hogy az jön létre)



2020. dec. 26. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem az első rész nagyon bejött a második viszont nagyon gyenge lett
2020. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első lesz mindig a favorit az biztos!
2020. dec. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!