Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyűrűk ura 3. részében a...

A Gyűrűk ura 3. részében a tündék és a törpök miért nem harcolnak?

Figyelt kérdés

Miért csak az emberek harcolnak?

Pedig a Hobbitban a törpék, emberek és tündék is harcoltak. És azért a Gyűrűk ura utolsó csatái elég fontosak voltak. Nem hinném, hogy ekkor már az összes tünde elment volna. A törpök meg ugye nem. Vagy ők nem is tudtak ezekről, vagy csak szimplán nem érdekelte őket? Szóvaal..?



2020. dec. 27. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Legolas Tünde, Gimli törp, Aragorn meg hívja a holtak seregét.

Az utolsó csata leginkább az emberek csatája, hisz az ő jövőjük forog kockán.

2020. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A törpök már kihaltak vagy legalábbis nem voltak annyian, hogy egy sereget doborozzanak.


A tündék meg elmentek.

2020. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A rendelkezésre álló tündék segítettek a Helm szurdoknál korábban, de ott sokan meghaltak. A törpök meg tudtommal a hivatalos álláspont szerint máshol harcoltak, a saját otthonuk közelében akkor.
2020. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
És a végén Frodó miért megy el a tündékkel?
2020. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es, mivel ugye ő is az egyik Gyűrűhordozó volt, a gyűrű túlságosan is rátelepedett. Mint Bilbóra, aki szintén a tündékkel tart.
2020. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A filmben nem tudom esett-e említés erről, de a könyvben többször is utaltak rá, hogy ők is ugyanúgy harcoltak, mint az emberek. Szauron nem csak Gondorba küldött seregeket, így ők is a saját földjükért harcoltak, akárcsak az emberek.
2020. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, ez oké, de akkor sem értem, miért nem ment vissza Zsáklakba?
2020. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 soma9111 ***** válasza:

Hajtotta a kaland vágy 😏

Vagy úgy érezte, hogy nincs veszteni valója, és nem volt ott neki senki se úgy igazából.

És így tovább lépet.

Egyébként én se maradtam volna a megyébe. XD

2023. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!