Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen intrikák vannak a...

Milyen intrikák vannak a Trónok Harcában?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nehéz választ adni, mert a sorozatban a készítők mindent lebutítottak és lenullázták az összes intrikát.

A nagyobb ármánykodások a nyomai megvannak, az Varys-Illyrio Mopatis, Kisujj és talán némi Tyrell, Lannister cselszövés. De az utolsó négy évadra kukázták ezeket is.

Tehát leginkább semmilyen intrika nincs benne, legalábbis nem olyan, ami vezet bárhova is.

A történetben eléggé sok folyik és azt kell tudni, hogy a szálak mozgatói nem a főszereplők, hanem a mellékkarakterek (akik egy részét be sem castingolták), a főszereplők általában ezeknek a cselszövéseknek az elszenvedői.

Lényegében az összes intrika a hatalom megszerzéséért vagy megtartásáért folyik A könyvekben ennek egy magasabb szintje is van a varázslat miatt (üveggyertyák, álmok, víziók) és valószínűleg elég komoly manipulálások folynak.

Kb. lehetetlen az összeset felsorolni.

Amiről úgy lehet gondolni, hogy jelentős és szem előtt van, az Varys-Illyrio Mopatis terve, amiről igazából nem sokat tudni, nem derült még ki, hogy mi is a valódi céljuk. Varys szerint a tökéletes uralkodót akarják a trónra ültetni.

Kisujj terve ugyanúgy elég homályos, ő ugrasztja egymásnak a Lannistereket és Starkokat.

2020. dec. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nem velem van a baj, hogy nem tudtam felfedezni egyet sem a sorozatban.
2020. dec. 30. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a te hibád is, ezt nem tudom megítélni, mert nem ismerlek.
2020. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz 😂 jogos amúgy 😄
2020. dec. 30. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!