Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az a film amit régóta meg...

Mi az a film amit régóta meg akartok nézni, de mégsem néztétek meg eddig?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A forrás
2020. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, mert az HBO Go-n félretettem egy halom filmet a megnézendők közé, majd múlt héten vettem észre, hogy már csak 3 van meg, a többit már levették. :D
2020. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Logan (2017)

Három óriásplakát Ebbing határában

Nem olyan régi filmek, de konkrétan azóta halogatom őket, hogy kijöttek.

2020. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

- Hitchcock összes maraton (bár ez pont megvan DVD-n, csak lejátszó nincs hozzá)

- Arrieti

- Cézárnak meg kell halnia - ezt nem találom sehol

- El secreto de sus ojos

- [link]

- la meglio gioventu

- Mad Heidi - Ez még nem jött ki

- Gulistan, land of roses - Nem találom sehol

- szellemi barangolás - elerhetetlen szintén.

2020. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 - A forrással én is így vagyok, valahogy nem tudom rávenni magam, pedig régóta szeretném megnézni.


#3 - Szerintem a Logan korrekt film lett, ha szereted az X-Men filmeket akkor főleg tetszeni fog.

A Három óriásplakát elég érdekes, szerintem azon év egyik legjobb filmje, egyszer mindenképp megéri megnézni.


#4 - A te esetedben elég rétegfilmekről van szó, úgyhogy megértem.

A Cézárnak meg kell halnia fent van videán, a Szellemi barangolást pedig megtaláltam az onlinepont nevű oldalon, már ha érdekel.

2020. dec. 30. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Állj mellém

Remélem, legközelebb sikerül meghalnod

Fehér tenyér

2020. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
The Serbian
2020. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Forrás nem is olyan jó film, akkor inkább nézd meg az eXistenZ-et, vagy a 13. emelet filmet.
2020. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyűrűk ura. Mindig elhatározom, hogy na akkor neki ülök, de még nem jött össze:D
2020. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#6 - Az állj mellém nekem annyira nem nyerte el a tetszésem, de sokak nagyon szeretik, úgyhogy megéri megnézni.

A remélem legközelebb nem volt rossz, de hozzátenném, hogy ahhoz képest, hogy magyar film. Ezt a témát kismilliószor hallottuk már, nem is egy kiemelkedő film, de egy nézést talán megér.


#7 - Nem tudom, hogy a Szerb filmre gondolsz-e, de ilyen című film nincs amit írtál. Ha arra gondolsz, akkor elég egy megterhelő filmről van szó, nekem erős a gyomrom, végig tudtam nézni, de egy hulladéknak tartom. Nem szoktam filmeket utálni, de itt ez a helyzet.


#9 - Hidd el, megéri megnézni a Gyűrűk urát. Véleményem szerint jobban el sem lehetett volna készíteni ezt a trilógiát. Nem nagyon találkoztam még olyan emberrel, aki nem szerette volna.

2020. dec. 31. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!