Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek A klónok...

Mi a véleményetek A klónok háborúja 7. évadról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye. Én most néztem végig. Az Ahsokas story szerintem felesleges volt, nagyon max. egy epizódot szántam volna annak, hogy ismét "belép" a Köztársaságba. Ettől függetlenül baromi izgalmasra sikeredett szerintem. Kinek hogy tetszett? Esetleg volt amiben csalódotatok (story, karakter stb.)?

2020. dec. 30. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Ahsokát nem tartottam feleslegesnek egyáltalán. És nagyon tetszett. Az egész. Pláne a "Bad Batch". Meg a jelenet amikor Maul beszél a látomásról Ahsokának. Meg a párbaj. És az animáció. Meg a 66os parancs. Meg a végső jelenet Vaderrel. Egy icipicit feleslegesnek tartottam Trace-et és Raphát. De tudom hogy nekik is meg volt az értelmük. Két nővér aki csalódott a Jedi rendben. Szóval így összefoglalva, minden tetszett. Epikus befejezés volt.
2020. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt, de hiányoltam hogy nem készült el minden epizód. Ha már mindenképpen csak 12 részre volt lehetőség, akkor az első két sztori helyett az Utapaus és a Maul és Éjnővérek vs. Sidious, Dooku és Grievous szálak kellettek volna hogy elkészüljenek. De a legjobb az lett volna ha mind,úgy pont 20 rész lett volna. Nem tudom mi volt az oka hogy így sikerült. Az első két sztori pár momentumot leszámítva nem volt túl erős, a harmadiknak viszont minden perce extázis volt.
2020. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na igen, kár, hogy Dooku és Grievous nem kapott kicsivel több szerepet. Maga a story, hogy Ahsoka "kallódik" a fővárosban valóban nem volt felesleges. Én inkább arra gondoltam, hogy kicsit hosszúra sikeredett és csak egy epizódott szántam volna ennek. Azt pedig sosem gondoltam, hogy a The Clone Wars-ban valaha is felfog tűnni a Galaktikus Birodalom benne Vaderrel (bár, ha úgy nézzük, akkor Vader az 5. évadban feltűnik, mikor Anakin bepillantást nyer a jövőbe) :D
2020. dec. 31. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a harmadik évadban történt, kérdező, amikor Vader látta a jövőt.
2020. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban, köszi a javítást!
2020. dec. 31. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!