Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nebula vs. Mantis párharcot...

Nebula vs. Mantis párharcot ki nyerne?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Mantis, ha el tudná kapni, akkor gondolom el is tudná altatni, onnantól pedig szabad a pálya, de szerintem nem tudná elkapni. Úgyhogy Nebula, mivel képzettebb.
2021. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

"cicaharc" ha Nebula ott van az nem cicaharc xd

Mantis valószínűleg nem tudna elég közel kerülni ahhoz, hogy bármit is tudjon csinálni, szóval a "cicaharcból" mészárlás lenne.

2021. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Mantis szerintem természetéböl adòdòan még csak megütni se tudna senkit, nem hogy megölni vagy bántani Nebulát. Nebula viszont valószínüleg bárkit egy szó és bármiféle érzelem nélkül meggyilkol. Szóval szerintem ez egyértelmü. Meg Nebula jól bánik a fegyverekkel Mantis...hát ezt nem tudjuk de feltételezem hogy nem annyira. Az erejét meg lehetösége nem lenne használnj mert addigra neki annyi.
2021. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nebula.
2021. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!