Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én érzem rosszul magam...

Csak én érzem rosszul magam miután megnézem egy régebbi film színészeit, hogy jelenleg milyenek?

Figyelt kérdés

Például ma néztem egy 2001-es filmet és megnéztem utána a színészeket és olyan rossz, zavaró érzés, hogy akkor még csak 10, 20, 30, 40, ...-es éveikben járó színészek már 20 évvel öregebbek. Olyan rossz, hogy így múlik minden.

Kíváncsi lennék, hogy ők mit éreznek mikor látnak részeket pl. egy 30 évvel ezelőtti filmjükből.



2021. jan. 1. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen sajnos ez ilyen.
2021. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Abba még furább belegondolni, hogy a harmincas, negyvenes évek filmjéből már senki nem él (max. ha gyerek színészek voltak). De még a hatvanas, hetvenes, nyolcvanas évek klasszikusaiból is sokan meghaltak már sajnos. Ahhoz képest egész jó 20 éves filmeket nézni.

Amúgy néha találni interjúkat vagy akár videókat egyes színészekről, hogy a korábbi szerepeikre reagálnak. Nagyon aranyos tud lenni, ahogy nosztalgiáznak, meg sokszor vannak vicces történeteik is pl. a forgatásokról. :)

2021. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Én a Rém rendes családdal vagyok így.
2021. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp idén karácsonykor a Reszkessetek betörők miatt én is hasonlót éreztem. Nem annyira nagyon régi film, de azért már egy-két évtizede mindig ezt nézzük az ünnepekkor.


Augusztusban Macaulay Culkin, a mi kis Kevinünk tweetelt:


,,Hey guys, wanna feel old?


I'm 40.


You're welcome.''


Igen, néha furcsa érzés az idő múlása. Belegondolni, mi minden történt azóta.

2021. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!