Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmek vannak meg...

Milyen filmek vannak meg amelyek hasonlitanak a gyuruk urara?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett a filmben a hegyek es a szep tajak szeretem az ilyen filmeket.Kerlek ajanjatok nekem ehhez hasonloakat.
2010. aug. 13. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
fúh, nekem egy olyan sem jut az eszembe ahol ennyire szép volt a táj. Engem is megfogott, Új-Zélandon forgatták:)
2010. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Herkules és Xéna sorozatot is ott forgatták.

Fantasy kategóriában a Conan a Barbár volt az első,és a GYÚ-ig nem is volt nagyon másik ilyen jól megcsinált.

Solomon Kane is jó.

2010. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hegyeket és szép tájakat akarsz, nézd meg a Túl a barátságon-t,(bár az más téma), esetleg a Komfortos mennyországot
2010. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem h a túl a barátságon közben a tájra lehet koncentrálni...azért elég durva az a film:DDD
2010. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az egyik legszebb szerelmes film a Túl a barátságon, és a durva egy kicsit fura szó rá
2010. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!