Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó minőségű, tini...

Tudnátok jó minőségű, tini szerelmes filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Helló! Olyan filmeket keresek amelyek nem nyálasak, de mégis azok. Bocsánat, igencsak érthetetlen megfogalmazás. :D Szóval szívesen néznék tinikről szóló szerelmi történeteket, de nem szeretem amikor a tipikus, édes amerikai szerelmi ideált jelenítik meg. Azonban mégis legyen romantikus valahol.. De nem arra gondolok, amikor őszínte szerelmet éreznek, viszont valami miatt nem lehetnek egymáséi..hanem inkább csak nem tudják mit akarnak. (De ha tudtok ilyet, viszont jót, akkor azt is szívesen várom) Persze vannak akadájok előttük, de nem hatalmasak, leküzdhetőek. Felettébb nehéz megfogalmazni, de aki esetleg érti és tudna ilyesmi filmet mondani annak nagyon megköszönném!! Bocsi, ha helyesírási hibára bukkantok... Előre is köszi a válaszokat!

2021. jan. 3. 14:41
 1/8 anonim válasza:
Az baj ha feliratos?
2021. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem baj
2021. jan. 3. 14:51
 3/8 anonim válasza:
Kettő van még hirtelen, az egyik a Flipped, az van magyarul is, és ott a Cool kids don't cry az holland, de van hozzá magyar felirat.
2021. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett a Kissing Booth 1-2 és a Fiúknak, akiket valaha szerettem 1-2, 10 dolog, amit utálok benned is nagyon jó film, valamint tini korom egyik nagy kedvence volt A macskám, a családom és a fiúk.

Ajánlanám még: LOL, A felhők fölött 3 méterrel, Az élet habzsolva jó

2021. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2021. jan. 3. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
The DUFF, A magas lány
2021. jan. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miután, a legjobb,,


Fogadom, is nagyon romantikus film


Éjjeli napfény

2021. jan. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez karácsonyi nem tudom mennyire számít de a Karácsony egy kis szépséghibával. Nekem nagyon tetszett egyik kedvencem;)
2021. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!