Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a moziba járás menete?

Mi a moziba járás menete?

Figyelt kérdés

Sajnos én még nem voltam egyedül moziban, most tervezem hogy el megyek de nem akarok hülyeséget csinálni.

Ha egy film 20:00-ra van kiírva a neten, akkor egy fél órával előtte menjek és akkor vegyek jegyet, vagy korábban menjek be vagy egyéb? Lesz valami számom a jegyen ahova üljek? Jegyvétel után egyből menjek a terembe? ja és egyáltalán hogy kérjek jegyet?


Most biztos jót nevettek, de inkább ti, mint majd élőben..


köszi előre is.


2010. aug. 13. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha olyankor mész, amikor sokan lehetnek(pl. hétvége, ünnepnap), akkor nem árt akár egy órával elötte ott lenni, ha nincs jegyed, mert hosszú lehet a sor, és a film kezdete elött jóval már be is engednek. Igen, szerintem már mindenhol úgy van, hogy helyre szól a jegy, kérheted is, hogy elöre(de a legjobb középtöl hátrafele ) adja a jegyet. Odamész, köszönsz, és megmondod, hogy az XY c. filmre kérsz egy jegyet, lehetöleg hátulra, középre.

A terembe kb. 20 perccel a kezdet elött fognak beengedni.

2010. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egyedül mozizni tök jó!!! :-)


jobb előre megvenni a jegyet, jó helyre foglalni pl utolsó sor közepe vagy ilyenek, telefonon is lehet de akkor 1órával előbb asszem fel kell venni a jegyet.


ha pangás időszakban mész akkor nem kell aggódni (pl hétköznap délelőtt, akciós napok előtt/után), a jegyre rá van írva hányadik sor hányas szék

multiplexekben a "sor" szám néha A B C D nem 1 2 3 4... meg van világítva mellette, meg fogod találni a helyed.


időben menj be, vagy 5-10perccel előtte.


a büfében vehetsz popcornt meg kólát (ha már mozizol, add meg a módját:))


ja és lesz vagy 15perc reklám arra készülj!

2010. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagy segítség volt!


Napokkal előtte is meg lehet venni a jegyet a moziban?

Egyéként ez egy kisebb mozi, semmi extra csak a minimum.

2010. aug. 13. 20:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja igen és a legfontosabbat elfelejtettem. Mennyibe kerül egy jegy? Nem imax mozi, csak sima.
2010. aug. 13. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!

Teljes árú jegy: 1450 Ft. Kedvezményes nap szerda (3D előadás kivételével): 950 Ft. Gyerek, diák, nyugdíjas, mozgássérült jegy: 1090 Ft. (igazolvány felmutatásával)

nem tudom hol laksz, de Pesten így van.:)

2010. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Pest megyében lakok.
2010. aug. 13. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:

"meg van világítva mellette, meg fogod találni a helyed."


Ehhez csak annyit írnék még, hogy én tegnapelőtt voltam moziban és akkor mentünk be amikor már mentek a reklámok és sötét volt. Igaz h egy kicsit ki volt világítva, de az nem volt elég. és ott álltunk 1 percet a lépcsőn amig végre le tudtunk ülni a helyünkre mert egyszerüen semmi fény nem jött a vászon felöl sem:D meg át kellett gázolnunk vagy 15 emberen, mert már tele volt a sorunk:D úgyh sztem mindenképp a film kezdete előtt 5 perccel már menj be, akkor már be lehet, sőt lehet h 10 p-el előtte is.:) előző voltam

2010. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Eredet-et!
2010. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Igazából a Szupercsapat és az Eredet között filózok. Na majd eldöntöm.
2010. aug. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!