Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket választanátok az...

Melyiket választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Fizetnétek havi 3000 Ft-t egy streaming szolgáltatásért, hogy Full HD-ban nézhessetek filmeket, vagy ugyanazokat a filmeket ingyen nézhetnétek, de csak 720p-ben.

2021. jan. 3. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen az ingyen. Semmi szemmel látható különbség nincs a 720p és az 1080p között, csak a sznobok kínlódnak a Full HD-val. A full HD annyiban "jobb", hogy a fele lejátszó nem játssza le, míg a 720p-t szinte minden viszi.
2021. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2021. jan. 3. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én is teljesen egyértelmű, hogy az ingyenes verzió, de tényleg nem azért, mert ingyen van, hanem mert nincs akkora különbség a kettő között, hogy csak emiatt pénzt adjak ki rá. Lehet valakinek megéri, nekem kidobott pénz lenne a másik lehetőség tudatában.
2021. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

#4


TV válogatja. Az én 4K-som nem skáláz fel szépen, még a 1080p film se túl szép rajta.


Egyébként egyik sem. Megvenném nCore-ról.

2021. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Jelenleg is ingyen megy.

Amúgy 720p bőven elég.

2021. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Jó nekem a 720p, azt is normálisan lejátssza a laptopom. A full HD meg annyira nem jön be. Tévén meg kb. semmit sem nézek.
2021. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak sznob dolog a full HD. Ellenben iszonyatosan érdekes, hogy amiatt, hogy valakinek jó a szeme és nagy képernyőt, vagy követítőt használ, azok számodra sznobok. Ejnye!


Egy 50colos kijelzőn van különbség HD, full HD és 4k között. 80 col felett már bőven látszik a 8k is.


Egy természetfilmnél iszonyat sokat ad a 4k, FHD és sportnál is.


20-45 col és az alatt nincs különbség, ha nem pár centiről nézed.


Egy telefonon a 480p is luxus, oda a 360p is elég, ha sorozatról van szó, de egy stream, sport, természetfilm esetén látszik a 720p és az az alatti különbség.


720p ingyen - tutti kamu, mert nincs semmi ingyen - jól hangzik. 1080p és 4k amúgy is elérhető.

2021. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi az 4k, meg 8k?
2021. jan. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!