Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lángoló Chicago vagy Bűnös...

Lángoló Chicago vagy Bűnös Chicago a jobb sorozat?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, izgalmasabb szerintetek?

2021. jan. 4. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel összefüggő sorozatok, és kb. ugyanazok az emberek készítik, nem igazán van nagy különbség közöttük.
2021. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lángoló Chicagot jobban szeretem, számomra szimpatikusabbak a szereplők és élvezetesebbek a balesetek/történések is. A Bűnös Chicago sem rossz, főleg az első jópár évad. Viszont nekem az utóbbi 1-2 évad kicsit unalmassá vált, hogy majdnem minden rész ugyanazon szereplő köré épül és mindig ugyanaz az alapkonfliktus.
2021. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 medicopter117 ***** válasza:
Plusz van a Med bár csak feliratozva van szinkronizálva nem. Nekem egyébként a Lángoló Chicago a kedvencem, de a másik kettőt is szeretem.
2021. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam a sorrend chicago fire, chicago pd, chicago med. De egyszerre nézem mindet mert sok crossover van benne és nagyon jók
2021. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a Chicago PD-t szeretem a elgjobban, bár a Fire-t és a Med-et is nézem. Viszont, mivel alapjáraton a rendőrség/nyomozás köt le a legjobban, meg szerintem itt van a legtöbb dráma, a legmélyebb, legdurvább ügyek, meg a legszimpatikusabb szereplők, így nekem ez a No.1.


Bár az elmúlt pár évad nem annyira jó, mint az első pár volt. A kedvenc szereplőm elment 4 évad után, amit nagyon sajnáltam, így nyilván utána kis hiányérzetem lett.

2021. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a Lángoló chicago
2022. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!