Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdekel még valakit a Vámpírna...

Érdekel még valakit a Vámpírnaplók?

Figyelt kérdés

Vámpírnaplókban miért vették ki az első rész után a ködöt meg a baglyot?

Van még ember aki imádja a sorozatot rajtam kívül?

Ki a kedvenc szereplőd?

18/F



2021. jan. 6. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az varjú volt nem bagoly 😅 Igen kár hogy elhagyták mert nagyon jó eleme volt
2021. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm!
2021. jan. 6. 15:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagy problémám hogy a baráti körömből senki nem nézte a sorozatot, sőt"melegesnek" tartották így azt mondtam hogy nem nézem pedig imádom és nincs kivel beszélni róla :/
2021. jan. 6. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Bagoly 😂

Klaus a kedvencem 😍

De Klaus inkább csak a sötétség korában nagyon jó, a vámpírnaplókban inkább Enzo a favorit, nagyon sírtam, mikor meghalt.

Aki pedig szerintem a legidegesítőbb, az elején Caroline(később már szeretem), meg Elena.

A Salvatore testvéreket meg imádom megint csak, de nem a személyüket, hanem ahogy egymással vannak. Akármennyit veszekednek, sokszor nagyon csúnyán kicsesznek a másikkal, de mégis a testvériség nálunk mindennél előrébb van, bajban mindig ott vannak egymásnak.

2021. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régen néztem már amúgy(2x megnéztem végig, de már nem most).

#4 voltam.

2021. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!