Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csodadoktort (török kórházso...

A Csodadoktort (török kórházsorozat) a 39. részétől hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 23:13
1 2
 1/11 Revcorps válasza:
Szia én csak feliratosan találtam meg de így is csak 41 rész van meg így. De ugye már 48 rész jött ki azt jó lenne tudni, hogy feliratosan mikor lesz valahol elérhető a többi mert a tvben szerintem egy darabig biztos nem lesz a második évad vetítve majd. Azért jó lenne tudni mi lesz a két főszereplő (Ali,Nazli) kapcsolatából .
2021. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt lehet az összes részt megnézni feliratosan. Igaz, ez a Fox csatornától van és homályosítják (vagyis cenzúrázzák) az alkoholt, a vért, a beleket. A minőség sem annyira jó, a pozitívuma az, hogy nem vágják ki a jeleneteket. Pl. Nazli beszaladt a Media Markt-ba okosórát venni a barátnőjének. Vagy Ali vízfogyasztással kapcsolatos témái se lettek kivágva.

2021. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Revcorps válasza:
Köszönöm szépen a segítséget! Az a baj, hogy már 42 részt néztem meg feliratosan de sajnos a többit meg nem találtam meg. Lehet marad a várakozás amíg a magyar szinkron is eljut odáig a tvben 1-2 hónapot
2021. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Most hogy van ez?


Én a jobbmintatvn elkezdtem nézni és ott az oreg rakos lett meg Belizek gyereket nevelnek.

Magyar tv ben mrg tök mas megy

Mi vaaan?

2021. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Revcorps válasza:
100%
A tvben az első évad megy de ha pl youtuben rá keresel akkor ott látod hogy a 49 rész volt kint csütörtökön ami náluk már a második évad. Mert itthon a 2-2.5 fél órás részek kétszer 45 percben vannak vetítve.
2021. febr. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5# Ezt nem is tudtam, én eddig tv-ben néztem, de akkor valószínűleg újra nézem majd interneten is
2021. febr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Revcorps válasza:
Annyi a baj a neten hogy 42 rész van feliratosan a többi még nincs felirat így ha csak nem értesz török nyelven akkor elég nehéz. De majd gondolom idővel fent lesz a többi is!
2021. febr. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2# akkor ott hogyan 45 percesek? nem annyi TV-ben

is?

2021. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Revcorps válasza:
100%
A tvben 45 perc de maga az eredeti nyelven a sorozat 2-2,5 óra között van egy rész.
2021. febr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
esetleg szinkronnal, vagy felirattal nincsennek meg azok a 2-2,5 órás részek?
2021. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!